Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

2021’de Çıkacak Bilgisayar Oyunları

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Görünüşe göre 2020 oyun dünyası için oldukça aktif olacak. PlayStation 5 ve Xbox Series X konsolları bu yıl aynı saatlerde ve konsolda piyasaya sürülecek olan oyunlar, oyuncuları heyecanlandırıyor.
 2021’de Çıkacak Bilgisayar Oyunları
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor 2021’de Çıkacak Bilgisayar Oyunları

Görünüşe göre 2020 oyun dünyası için oldukça aktif olacak. PlayStation 5 ve Xbox Series X konsolları bu yıl aynı saatlerde ve konsolda piyasaya sürülecek olan oyunları heyecanlandıracak, bu da oyuncuları heyecanlandırıyor. Konsolun piyasaya sürülmesinden sonra 2021’de piyasaya sürülen “Örümcek Adam”, “Savaş Tanrısı” ve “Sıfır Şafak” ın devam ettiği iddia edilirse, bu oyunların konsola özgü sürümleri PS5 için iyi bir başlangıç sağlayabilir.

2021’de Örümcek Adam Serüveni Devam Ediyor

Bir oyun haber yazarı Imran Khan, oyunun 2021’in ikinci yarısında Örümcek Adam’da hayatta kalmaya devam edeceğini açıkladı. Oyunun yönetmeni Bryan Intihar (Bryan Intihar), devam filminde görünecek zehir ve Symbiote kostümlerini de yayınladı. Bütün bunlar oyunun çok uzakta olmadığı anlamına gelebilir.

Esnek Reklam Alanı
 

Spider-Man 2 oyununun içeriğinde de bazı boşluklar var. Bu, PS4’ün en çok satan oyunlarından biri, Örümcek Adam grafikleri, özel patron dövüşü, sağlam hikâyeler ve Metacritic’te 2018’de yayınlanan 87/100 puan gibi iyi puanları var. Yeni PS5 oyununun piyasaya sürülmesi de benzer başarılar sağlayabilir.

Horizon Zero Dawn

Guerilla Games bir bitki sanatçısının çalışmalarının bir listesini yayınladı. Şubat 2018 itibarıyla, Horizon Zero Dawn dünya çapında 7.6 milyon satış gerçekleştirdi. Oyun, “En İyi PS4 Oyunu” ve “En İyi Hikâye” de dâhil olmak üzere birçok ödüle layık görülüyor. Horizon Zero Dawn 2 (Horizontal Zero Dawn 2), daha önce bahsettiğimiz iki oyun gibi çıkacak gibi ve PS5 için büyük bir başarı gibi görünüyor. Birlikte bu üç oyunun çağını ve başarısını takip edeceğiz.

Omurga

Omurga, Prolog EggyNut tarafından geliştirildi ve ücretsiz dağıtıldı ve Steam’de son derece olumlu olarak değerlendirildi. Ürün o sırada piksel grafiklerinde çok popülerdi ve şimdi yeni oyunlarda yeniden görünmeye hazırlanıyor.

Steam’de görünmeye başlayan yeni oyunun adının Omurga olduğu belirlenmesine rağmen, oyunun ilk oyundan çeşitli izlere sahip olacağı tahmin ediliyor. Ürünün tek oyunculu bir oynanışı olacak ve ilerlemeye dayalı bir yapı sunacak. Dedektif maceralarını sergileyen bir oyunda, farklı ortamları keşfetmek için 2.5D’de oluşturulan piksel grafiklerini kullanacağız.

Klasik CRPG’den esinlenen Backbone, çeşitli diyalog senaryolarına da ev sahipliği yapacak. Yapım aynı zamanda Howard Lotor adında akıllı ve kendine güvenen bir karakteri kontrol edecek ve kendisine verilen görevleri tamamlayarak geliştirmeye çalışacağız.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle