Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Yeni Night City Wire etkinlik tarihi duyuruldu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Yeni Night City Wire etkinlik tarihi duyuruldu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Yeni Night City Wire etkinlik tarihi duyuruldu

NzFkce

Cyberpunk 2077 için düzenlenen Night City Wire etkinlikleri devam ediyor. CD Projekt Red yeni etkinlik tarihini duyurdu.

CD Projekt Red yaptığı açıklama ile Cyberpunk 2077 için düzenlenecek yeni Night City Wire etkinliğinin tarihini paylaştı. Oyunun sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre önümüzdeki hafta, tam tarih vermek gerekirse 15 Ekim Perşembe günü Cyberpunk 2077 için yeni bir sunuma imza atılacak.

Esnek Reklam Alanı
 

Yeni Cyberpunk 2077 sunumu 15 Ekim’de düzenlenecek

yapılacak olan bu yeni etkinlik Night City Wire sunumlarının 4. bölümü olarak karşımıza çıkacak. Daha önce Haziran, Ağustos ve Eylül aylarında karşımıza çıkan firma, serinin bu yeni bölümünde daha önce değinilmeyen özelliklere değinecek. Önceki bölümlerde oyunun dünyası, müzikleri, hikaye geçmişleri ve oynanış dinamikleri gibi kısımlara değinilmişti. Yeni bölümde ise daha çok araç kullanımı ile birlikte oyunun bu kısımlardaki teknik detayları üzerinde durulacak.

Sosyal medya hesabında “Night City Wire’ın 4. bölümü önümüzdeki Perşembe, CEST saat dilimine göre 18:00’da geliyor! Bu sefer # Cyberpunk2077 araçlarının görünümü, sesleri ve teknik özellikleriyle ilgili ayrıntılara gireceğiz. Her zamanki gibi, yeni oyun görüntüleri, duyurular ve daha fazlasını bekleyebilirsiniz!” açıklamasına yer verilmiş. Sunumun Türkiye saati ile 19:00’da başlayacağını da belirtelim.

Son olarak Cyberpunk 2077 çıkış tarihine yaklaşık bir aylık bir süre kaldı diyebiliriz. Oyun 19 Kasımda rafları süsleyecek.

ttjqsz

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle