Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek

AC: Valhalla iki Eivor ile de oynanabilecek. Bildiğiniz gibi hem kadın hem de erkek Eivor bulunuyor. AC: Odyssey‘de Alexios ya da Kassandra‘yı seçip oyunun sonuna kadar da o karakter ile oynuyorduk, çünkü hikayenin ilerleyen safhalarında seçmediğimiz diğer karakter karşımıza çıkıyordu. Valhalla ile birlikte iki Eivor‘u da farklı noktalarda oynayabileceğiz.

AC: Valhalla’da, Erkek ve Kadın Eivor arasında geçiş yapılabilecek

AC: Valhalla ilk tanıtıldığında oyunculara iki karakter gösterilmişti, aynı isme sahip faklı cinsiyetteki bu karakterler hakkında tam bir bilgi bulunmuyordu. Eivor olarak adlandırılan bu karakterlerden hangisini seçerseniz oyunun sonuna kadar da o karakterle gidileceği düşünülüyordu. Dün IGN‘nin paylaştığı, Assassin’s Creed Valhalla ile ilgili 3 bölümlük videoların 2. bölümünde görünen bir kareye göre, Kadın ve Erkek Eivor arasında istediğimiz zaman geçiş yapabileceğiz.

Esnek Reklam Alanı
 

OU7VWd

Yukarıdaki görüntüdeki seçeneği seçtiğimizde, Animus, mevcut gücüne bağlı olarak daha güçlü Kadın veya Erkek hafıza akışını seçecek. İstediğimiz zaman diğer seçeneği de tercih edebileceğizUbisoft daha önceki Assassin’s Creed oyunlarında oynanabilir Kadın karakterlerin azlığı konusunda defalarca eleştirilmişti. Görünüşe göre Ubisoft, Valhalla’da eleştirileri dikkate almış.

Öte yandan dün Ubisoft Nordic resmi twitter hesabı, Assassin’s Creed Valhalla’da bulunan Asgard ve Jotunheim‘den iki görsel paylaştı.

Assassin’s Creed Valhalla 10 Kasım‘da PlayStation 5, Xbox Series X ve Series S, PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia, Microsoft Windows platformları için çıkış yapacak.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle