Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Age of Empires 3 Definitive Edition duyuruldu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Age of Empires 3 Definitive Edition duyuruldu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Age of Empires 3 Definitive Edition duyuruldu

Strateji türünün klasiklerinden Age Of Empires serisinin bir oyunu daha karşımıza yenilenerek çıkıyor. Age of Empires 3 Definitive Edition Gamescom 2020 etkinliğinde duyurulan oyunlar arasında yerini aldı. Sadece görsel iyileştirmeden ziyade oyuna yeni içeriklerin eklendiği de gözümüze çarpıyor.

Esnek Reklam Alanı
 

Age of Empires 3 Definitive Edition ile yeni içerikler de geliyor

Bu akşam gerçekleşmekte olan Gamescom 2020 etkinliğinde duyurulan yeni oyunlar arasında Age of Empires 3 Definitive Edition da bulunuyor. Görsel iyileştirmelerin yanı sıra birçok yenilikle de gelecek olan klasik strateji serisinin yenilenmiş üyesi, gerçekten güzel görünüyor. Gelin önce birlikte neye benzediğine bakalım.

Yenilenmiş sesler ve 4K Ultra HD grafikler

Herhangi bir remastered oyununda olması gereken ancak Hangar 13’ün yapmadığı işi Microsoft yapmış. Age of Empires 3 Definitive Edition ile birlikte oyundaki sesler ve ses kalitesi geliştirilmiş. Aynı zamanda artık 4K Ultra HD olarak da Age of Empires oynayabileceğiz.

RFGzKd

Oyuna iki yeni medeniyet daha ekleniyor

Age of Empires 3 Definitive Edition ile birlikte oyuna yeni iki medeniyet daha ekleniyor. Pek yeni olduğunu söyleyemesek de oyun için yeni olduğunu belirtelim. İnka ve İsveç medeniyetleri oyunun yeni sürümünde karşımıza çıkacak.

Bu yeni medeniyetlerle beraber iki yeni oyun modu da yeni sürümle birlikte gelecek. Tarihte yer almış gerçek savaşların birer simülasyonunu yaptığınız ve savaşın şartlarını belirleyemediğiniz bir oyun modu bunlardan bir tanesi. Bir diğeri ise içinde çeşitli mücadeleler barındıran yeni “The Art of War” modu olarak karşımıza çıkıyor. Çeşitli mücadeleleri ve rekabeti temel alan bu oyun modunda sizi daha iyi olmaya zorlayan bir yapı mevcut.

Age of Empires 3 Definitive Edition çapraz platform desteğiyle geliyor

Artık hangi platformdan oynuyor olurlarsa olsunlar Age of Empires oyuncuları birlikte aynı sunucular üzerinden oynayabilecek.

Strateji türünün asla eskimeyen klasiklerinden Age of Empires serisi için bir remastered sürümü duymak daha sevindirici. Age of Empires 3 Definitive Edition 15 Ekim 2020 tarihinde raflarda yerini alacak. Ayrıca Xbox Games Pass PC için de gelecek oyun, Windows ve Steam platformlarında da yayınlanacak.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle