Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Amazon’un Crucible oyunu kapatılıyor!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Amazon’un Crucible oyunu kapatılıyor!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Amazon’un Crucible oyunu kapatılıyor!

Oyun geliştiriciliğine atılan Amazon‘un, Crucible adındaki takım tabanlı FPS oyunu kapatılıyor. Oyunun geliştirilme süreci bazı aksaklıklar ile gidiyordu. Oyunun açık beta testleri devam ederken bir den bire geri çekilme kararı verilmişti. Amazon oyunun biraz daha geliştirilmesine ihtiyaç olduğunu açıklamıştı.

Amazon’un Crucible oyunu Kasım’da kapanıyor

Geliştirici ekip, oyuncu deneyimini daha iyi hale getirecek özelliklerin bir listesini yaptı. Bu özelliklerden sonra hayranlardan geri dönüş alan geliştirici ekip oyunu kapatıp kapatmamak arasında bir seçim yapmak zorunda kaldı. Ekibin açıklamasında, “Bu geliştirme süreci bizi zor bir karara götürdü, oyunu geliştirmeyi durduracağız. Hayranlarımızın çabalarımızı desteklemelerini çok takdir ediyoruz ve son birkaç ayda yaptığımız değişikliklere verdiğiniz yanıtları görmeyi çok sevdik, ancak nihayetinde oyun için sağlıklı bir gelecek göremedik. Ekibimiz, bu süreden sonra Amazon‘un yeni projelerine odaklanacaktır.” sözleri yer aldı.

Esnek Reklam Alanı
 

J3p5PO

Oyun içi geliştirmeleri satın alan oyunculara tam para iadesi yapılacak. Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde, hem oyun içinde hem de resmi Discord sunucusunda son bir oyun testi ve topluluk kutlaması yapılacak.

Oyun, 9 Kasım, Türkiye saati ile saat 10:00‘da kapatılacak.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle