Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Amnesia: Rebirth hikaye fragmanı yayınlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Amnesia: Rebirth hikaye fragmanı yayınlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Amnesia: Rebirth hikaye fragmanı yayınlandı

PInXE5

Frictional Games tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan korku oyunu Amnesia: Rebirth’ün hikaye fragmanı yayınlandı.

Frictional Games tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan korku oyunu Amnesia: Rebirth‘ün hikaye fragmanı yayınlandı. Yayınlanan hikaye fragmanında bir anlatıcı eşliğinde oyunun geçeceği mekanlar ve hikayeye dair bazı ipuçları gösteriliyor. İkonik Amnesia serisinin yaratıcılarından, karanlığın derinliklerine inen yeni yolculuk Amnesia: Rebirth, 20 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 4 ve PC platformları için piyasaya çıkacak.

Esnek Reklam Alanı
 

Steam ve Epic Games mağazalarında ön siparişe açılan oyunu Steam’de %10 indirimle 45,00 TL, Epic Games Store’da ise yine %10 indirimle 44,10 TL fiyat etiketiyle ön sipariş verebilirsiniz. Bu arada her iki platformda da indirimlerin oyunun çıkışıyla birlikte sona ereceğini belirtelim.

6g1ZPk

Amnesia: Rebirth, 20 Ekim’de çıkacak

Geliştirici ekip, oyunu “insanın tahammül sınırlarını keşfeden, kimsesizliğin ve ümitsizliğin hâkim olduğu yürek parçalayan bir yolculuk” olarak tanımlıyor. Bu yolculukta Cezayir çölünün ortasında uyanan Tasi Trianon adında bir karakteri yöneteceğiz. Amnesia: Rebirth, oyuncuların ortamları keşfederken aynı zamanda karakterlerin geçmişlerini ortaya çıkaracağı anlatıya dayalı bir korku deneyimi sunacak. Sınırlı kaynaklarımızı dikkatli bir şekilde yöneteceğimiz oyunda, yolculuk boyunca birçok bulmacayı da çözmemiz gerekecek. Tüm bunları yapmaya çalışırken, bir taraftan da her adımımıza musallat olacak korkunç yaratıklardan kaçmaya çalışacağız.

Oyunun ana özellikleri

• Birinci şahıs anlatım tarzında korku deneyimi

• Ortamları keşfedin ve karakterlerin geçmişlerini ortaya çıkarın

• Önünüze çıkan bulmacaların üstesinden gelin

• Hem fiziksel hem de zihinsel olarak sınırlı kaynaklarınızı dikkatlice yönetin

• Korkunç yaratıklarla yüzleşin ve onlardan kaçmak için zekanızı kullanın

Oyunun hikaye ve çevre detaylarının tanıldığı videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. Son olarak yayınlanan fragman hakkında neler düşünüyor sunuz? Serinin önceki oyunlarını oynayanlar varsa, yeni oyundan neler bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle