Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Arma 3 yedi yıl sonra v2.0 sürümüne ulaştı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Arma 3 yedi yıl sonra v2.0 sürümüne ulaştı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Arma 3 yedi yıl sonra v2.0 sürümüne ulaştı

Bohemia Interactive‘in askeri birinci şahıs nişancı oyunu Arma 3 Steam’de ilk kez 2013 yılında yayınlandı. İlk çıktığı günden beri devamlı olarak güncellemeler, genişlemeler ile yenilenen oyun hala güncellenmeye devam ediyor. Yedi yılın ardından bugün birçok yeni içeriği beraberinde getiren bir Arma 3 v2.0 güncellemesi aldı.

Arma 3 v2.0 güncelleme içeriği

Course of Fire: Grey adlı atış talimi, iki dakikadan kısa sürede tamamlayabilen oyunculara altın madalya veren zorlu bir mücadele. Deneyimli Arma oyuncuları, oyunun önceki sürümlerinden birkaç sürprizi de yeni talim modunda görebilirler. Bohemia “nereye bakacaklarını ve ne yapacaklarını biliyorlarsa” diye alaylı bir dille bu durumu ifade etti.

Esnek Reklam Alanı
 

Oyuncular ayrıca 2.0 güncellemesinin ardından Arma 3 oyunundaki özel içerikleri doğrudan Steam Atölyesi’nde paylaşabilecekler. Sürecin ayrıntılı bir dökümünü oyunun Community Wiki kısmında mevcut. Hızlıca bahsetmek gerekirse düzenleyici aracılığıyla oluşturduğunuz ve özelleştirdiğiniz varlıkları özel bir kompozisyon olarak kaydedip Steam Atölyesi kısmına yükleyebileceksiniz. Bu da Steam’in oldukça kullanışlı bir özelliğidir ve yeni modlar yüklerken bunu çok kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlar.

Amq5yb

Bohemia Interactive “Kompozisyonlar, tam gelişmiş askeri kamplardan belirli barikatlara veya kontrol noktalarına, bir Cadılar Bayramı balkabağı festivaline, basit bir masa ve sandalyelere veya aradaki herhangi bir nesneye kadar her şeyi içerebilir” dedi. “Eşsiz kompozisyonlarını Steam Atölyesi aracılığıyla paylaşarak, Arma 3 içerik oluşturucuları birbirilerinin hızlı ve kolay bir şekilde kapsamlı, ayrıntılı ve atmosferik senaryolar oluşturmasına yardımcı olabilir.”

Yaşlı oyunun v2.0 güncellemesi ayrıca yeni değişken bir CTRG özel kuvvetler teçhizatı modeli, P07 tabancasının siyah bir çeşidi ve birkaç yıl önce “1 Nisan şakası” olarak duyurulan “Arma Eau De Combat” parfümünü de içeriyor. İlginç, ancak kulağa eğlenceli geliyor.

Peki nedir bu askeri simülasyon video oyunu ?

Arma 3 ilk kez 2013 yılında piyasaya sürülmüş bir “savaş simülasyonu” oyunudur. Arma serisinin üçüncü ana oyunu olarak yayınlanmış ve Bohemia Interactive tarafından geliştirilmiştir. Real Virtuality motoru kullanılmış, yalnızca PC platformunda Microsoft Windows için yayınlanmıştır. Gerçekçi oynanışı ve çok oyunculu özellikleriyle bugün bile hala popüler bir FPS oyunudur.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle