Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Assassin’s Creed Valhalla Gold statüsüne ulaştı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Assassin’s Creed Valhalla Gold statüsüne ulaştı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Assassin’s Creed Valhalla Gold statüsüne ulaştı

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan rol yapma oyunu Assassin’s Creed Valhalla Gold statüsüne ulaştı. Bu haber, oyunun geliştirme sürecinin tamamlandığı ve seri üretime hazır olduğu anlamına geliyor. Ana oyunla birlikte Season Pass içeren bu sürümle muhteşem içeriklere erişim kazanacak, yeni ülkeleri, yepyeni silah ve donanımları keşfedeceksiniz. Ayrıca Gold sürümü ön sipariş ile satın alırsanız bonus bir göreve erişim sağlayabileceksiniz.

Assassin’s Creed Valhalla, 10 Kasım 2020 tarihinde Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PlayStation 4, Google Stadia, Epic Games Store ve Uplay platformları için piyasaya çıkacak. Oyunu mevcut nesil konsollarda satın alan kullanıcılar ücretsiz bir şekilde yeni nesle yükseltme yapabilecek.

Esnek Reklam Alanı
 

3c6C9c

Assassin’s Creed Valhalla Gold statüsüne ulaştı

Zafere giden görevinde, efsanevi bir Viking savaşçısı olan Eivor karakterini yöneteceğimiz oyunda, İngiltere’nin Karanlık Çağlarındaki ölümcül bir ortamda dinamik ve güzel bir açık dünyayı keşfedeceğiz. Oyunda düşmanlara saldırarak yerleşim yerimizi büyütecek ve Valhalla’daki tanrıların arasında yerimizi kazanmak için siyasi gücümüzü oluşturacağız.

PlayStation StoreMicrosoft Store ve Epic Games mağazalarında ön siparişe açılan oyunun Standard sürümü PlayStation Store’da 470,00 TL, Microsoft Store’da 470,00 TL ve Epic Games mağazasında 269,00 TL fiyat etiketine sahip. Ancak oyunun Gold sürümünü satın almak istiyorsanız PlayStation Store’da 599,00 TL, Microsoft Store’da 600,00 TL, Epic Games mağazasında ise 449,00 TL ödemeniz gerekiyor. Ek olarak oyunun Ultimate sürümü ise PlayStation Store’da 649,00 TL, Microsoft Store’da 650,00 TL ve Epic Games mağazasında 495,00 TL fiyat etiketleriyle ön siparişe açılmış durumda. Oyunu ön sipariş ile satın alan kullanıcılar efsanevi bir Viking savaşçısının intikam mücadelesini konu alan The Way of the Berserker ek görevine erişim sağlayabilecek.

Son olarak siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Kimler bu oyunu merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle