Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Assassin’s Creed Valhalla için göz alıcı görseller yayınlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Assassin’s Creed Valhalla için göz alıcı görseller yayınlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Assassin’s Creed Valhalla için göz alıcı görseller yayınlandı
Çıkış tarihi yaklaştıkça tanıtımlarına hız verilen Assassin’s Creed Valhalla için oyunun en güzel yönlerini yansıtan manzara fotoğrafları gelmeye başladı.

Assassin’s Creed Valhalla için yeni video ve görseller gelmeye devam ediyor. Tanıtım ve hikaye videolarından sonra oyunun fotoğraf modu ile çekilen yeni görüntüleri de yayınlandı. Bu görsellere baktığımızda Ubisoft’un özellikle manzara konusunda yine oldukça iyi bir iş çıkardığını görüyoruz.

Assassin’s Creed Valhalla yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Ekran görüntüleri oyunun fotoğraf modu kullanılarak alınmış. Görsellere baktığımızda yerleşim bölgelerinden uçsuz bucaksız ovalara kadar farklı bölgelerden alındığını görüyoruz. Ayrıca tanıtım fragmanlarında da sık sık gördüğümüz ve muhtemelen Vikinglerin ana vatanına ait olan karlı bölgeler de göze çarpıyor. Bu ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Esnek Reklam Alanı
 

J0G5Z7

Assassin’s Creed Black Flag ve Assassin’s Creed Origins’in arkasındaki ekip tarafından Ubisoft Montreal’de geliştirilen Assassin’s Creed Valhalla, oyuncuları savaş ve zafer masallarıyla büyüyen azılı bir Viking akıncısı olan Eivor’un destanını yaşamaya davet ediyor. Büyüleyici bir Viking deneyimi sunan oyun, oyuncuları İngiltere’nin acımasız Karanlık Çağlarına bırakarak onlara hem güzel hem dinamik bir açık dünya sunuyor. Oyuncular serinin bu son oyununda; baskınlar, yerleşim yerlerini genişletme, güçlerini pekiştirme ve etkilerini yayma gibi yeni özelliklerden yararlanabilirler.

Oyuncular erkek ya da kadın Eivor olarak oynamayı seçebilecek ve saç, dövme, savaş boyası ve teçhizatı özelleştirme yeteneği de dahil olmak üzere farklı özelleştirme araçlarına erişebilecekler. Siyasi ittifaklar, savaş kararları ve diyalog seçimleri Assassin’s Creed Valhalla dünyasını etkileyebilir, bu nedenle oyuncular klanlarının evini ve geleceğini korumak için akıllıca seçimler yapmalıdırlar.

hOKRIg

MS dokuzuncu yüzyılda sonsuz savaşlar ve azalan kaynaklarla Norveç’ten sürülen oyuncular, Eivor’un Norsemen klanını buzlu Kuzey Denizi boyunca İngiltere’nin bölünmüş krallıklarının zengin topraklarına götürecekler. Oyuncular, klanları için yeni bir gelecek planlamalı ve Viking savaşçılarının acımasız dövüş tarzını, her zamankinden daha fazla düşman çeşitliliğine karşı çift silah kullanma yeteneğini içeren yenilenmiş bir savaş sistemiyle yeniden yaşamalı. Kaynakları güvence altına almak için, oyuncular çok ihtiyaç duydukları ganimetler ve kaynaklar toplamak adına viking gemilerini kullanarak belli yerlere baskınlar yapabilirler. Vikingler yeni evlerine yerleşmeye başladığında, başta onları putperest olarak kınan ve uygar bir İngiltere’nin tek hükümdarı olarak görünen Wessex Kralı Aelfred dahil olmak üzere Saksonlar’ın direnişiyle karşılaşırlar. Her şeye rağmen, Eivor, Valhalla’ya ulaşmak için gerekli olanı yapmalıdır.

mSK2wC

OKq8AR

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle