Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bedava olan Genshin Impact için indirme rakamları açıklandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bedava olan Genshin Impact için indirme rakamları açıklandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Bedava olan Genshin Impact için indirme rakamları açıklandı
Şu sıralar oyun sektöründeki en çok konuşan yapımlardan biri Genshin Impact için indirme rakamları açıklandı.

Genshin Impact son dönemin en dikkat çeken oyunlarından birisi. Tabi bu kadar konuşulmasında oynanış dinamiklerinin yanı sıra bedava olarak yayınlanmasının payı da büyük. 28 Eylül’de çıkan oyun çıktığı tüm platformlarda bedava olarak yer alıyor. PC ve PS4 versiyonlarının yanı sıra Android ve iOS versiyonuyla da telefon ve tabletlerinize indirmek mümkün.

Genshin Impact sadece mobilde 17 milyonu geçti

Tabi oyunun bedava olması ve oynanış dinamikleri ile dikkat çekmesi birçok oyuncunun da ilgisini üzerine topladı. Gelen haberlere göre Genshin Impact sadece mobil platformlarda ilk dört gün içerisinde 17 milyon indirme sayısını geride bırakmış. Aradan geçen zamanı da göz önüne alırsak şu sıralar sadece mobil platformlarda bile 20 milyon barajını aştığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Esnek Reklam Alanı
 

Diğer taraftan Game Industry sitesi de Genshin Impact oyununun yakaladığı bir başka başarıya değinmiş. Siteye göre Genshin Impact bir Çin oyunu olup uluslararası arenada en başarılı olan yapımlardan biri haline gelmiş durumda. Niko Partners analistlerinden biri olan Daniel Ahmad ise yakalanan bu başarı ve rakamların sadece ilk haftasında yapım ekibine 50 milyon dolar gelir getirdiğine değinmiş.

Genshin Impact açık dünyası, grafikleri ve Zelda esintileri dışında oynanışıyla da dikkat çeken bir yapım oldu. Eğer açık dünya aksiyon RPG türünü seviyorsanız oyunu bedava olarak indirip deneyim edebilirsiniz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle