Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Black Ops Cold War betası için GeForce sürücüleri yayınlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Black Ops Cold War betası için GeForce sürücüleri yayınlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Black Ops Cold War betası için GeForce sürücüleri yayınlandı

Oa9Ze8

NVidia yaptığı açıklama ile yeni GeForce sürücü güncellemesinin ekran kartlarını Call of Duty: Black Ops Cold War betasına hazırladığını duyurdu.

NVidia önümüzdeki hafta düzenlenecek olan Call of Duty: Black Ops Cold War betası için GeForce sürücü güncellemedisi yayınladı. Firmanın konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde;

Esnek Reklam Alanı
 

Black Ops Cold War betası için GeForce sürücüleri yayınlandı

NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile GeForce oyuncularını önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Call of Duty: Black Ops Cold War beta sürümüne hazırlıyor. 15 Ekim’de yayınlanacak olan beta sürümü, NVIDIA Reflex teknolojisiyle GeForce oyuncularının sistem gecikmesini azaltmasına ve oyunun daha hızlı yanıt vermesine olanak tanıyacak.

Call of Duty: Black Ops Cold War’a NVIDIA Reflex Desteği

Rekabetçi oyunlarda sistem gecikmesini ölçen ve azaltan devrim niteliğinde bir GPU, G-SYNC ekran ve oyun içi teknoloji paketi olan NVIDIA Reflex’i hali hazırda destekleyen oyunlardan olan Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone’nin yanına Call of Duty: Black Ops Cold War beta sürümü de ekleniyor.

NVIDIA Reflex desteği alan diğer oyunlar arasında Fortnite, Valorant, Apex Legends, Cuisine Royale, Destiny 2, Enlisted, Kovaak 2.0, ve Mordhau yer alıyor.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle