Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bless Unleashed PC beta tarihi açıklandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bless Unleashed PC beta tarihi açıklandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Bless Unleashed PC beta tarihi açıklandı
Round8 Studio tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz MMORPG oyunu Bless Unleashed’ın PC beta tarihi açıklandı.

Geliştirici Round 8 Studio ve yayıncı Bandai Namco ile Neowiz, oynaması ücretsiz devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Bless Unleashed’ın PC için kapalı beta tarihini açıkladı. Oyunun PC betası 5 Kasım Perşembe günü TSİ 03:00 ile 9 Kasım Pazartesi günü TSİ 02:59 tarihleri arasında Steam platformu üzerinde oynanabilir olacak. Kapalı betaya kayıt yaptırmak isteyenler varsa, buradan ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

J0z81X

Esnek Reklam Alanı
 

Bless Unleashed PC betası 5 Kasım’da başlıyor

Unreal Engine 4 grafik motoruyla geliştirilen Bless Unleashed birinci sınıf, yeni nesil, aksiyon temelli, çok oyunculu, çevrimiçi rol yapma oyunudur. Akıcı ve canlı bir dünyada destansı maceraya dalıp bu vahşi topraklarda yaşayan acımasız ve ölümcül canavarlarla savaşma ve hayatta kalma fırsatı sunuyor. Her biri kendine has farklı kombinasyonlarda çarpışma deneyimleri sunan ve çevrimiçi oynanmak üzere tasarlanmış beş klasik sınıftan birini seç. Tehlikeli yaratıklar ve kutsal sırlarla dolup taşan, zengin detaylara sahip dünyayı keşfedip burada hayatta kalmak için ekibini topla.

Oyunun özellikleri

• Büyüleyici, Detaylı – Unreal Engine 4 ile yaratılmış, zengin detaylarla süslenmiş bu açık dünyayı keşfet. Keşfe çıkmak, yeni şeyler bulmak ve devasa canavarlarla savaşmak için arkadaşlarınla ekip oluştur.

• Farklı Kombinasyonlara Dayalı Çatışma – Doğru konumlandırmanın, ölümle yaşam arasındaki çizgiyi çektiği ödüllendirici bir çarpışma deneyimi için kendi kombinasyonlarını yarat.

• Son Derece Tehlikeli – Kendini devasa ejderhalar, devler ve başka fantastik yaratıklardan koru; diğer oyuncuların da birer tehlike oluşturduğunu unutma.

Bless Unleashed, ilk olarak 12 Mart 2020 tarihinde Xbox One platformu için piyasaya çıkmıştı. Çıkışının ardından birçok oyuncu tarafından oldukça beğenilen oyun, önümüzdeki yılın başlarında PC’ye de gelecek. Son olarak oyunun PC kapalı betası için yayınlanan tanıtım fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle