Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bungie’den hile satıcısına sert darbe!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bungie’den hile satıcısına sert darbe!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Bungie’den hile satıcısına sert darbe!

Online oyunlarda bir çok oyuncunun baş belası olarak karşısına her zaman hileciler çıkar, hile kullananlar ne kadar eleştiri alsa da asıl eleştiri alması gereken hileyi geliştiren ve satanlar olmalıdır. Üzerine uzunca düşünülmüş ve banlanması zor olan hileler genellikle para ile satılır.

Bungie, PerfectAim Destiny 2 sayfasını kapattırdı

Destiny serisinin geliştirici olan BungiePerfectAim sitesindeki Destiny 2 sayfasını kapattırdı. Bungie bir nebze de olsa hile sorununa çözüm getirmiş oldu. Şirket olarak oyuncuları banlamaktansa hilenin kaynağını yok etmek zekice bir hareket olmuş. Şirket oyunun lisans sözleşmesini ve telif haklarının çiğnendiğini iddia ederek PerfectAim‘e baskı yaptı. Bu baskı ile birlikte PerfectAim, Destiny 2 hile sayfasını kapattı ve müşterileri için bir açıklamada bulundu.

Esnek Reklam Alanı
 

rrIk92

PerfectAim, ” Bu iddiaların haklı olup olmadığı konusunda yorum yapmayacağız, ancak bu isteğe ne olursa olsun uymaya karar verdik. Müşterilerimize verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” şeklinde bir açıklamada yaptı. Ayrıca site üzerinde bir çok FPS oyununa ait hile bulunuyor, acaba bu oyunların geliştiricileri de PerfectAim‘e baskı kuracak mı ? Bekleyip göreceğiz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle