Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Call of Duty: Black Ops Cold War yeni fragmanı yayınlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Call of Duty: Black Ops Cold War yeni fragmanı yayınlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Call of Duty: Black Ops Cold War yeni fragmanı yayınlandı

Call of Duty: Black Ops Cold War için Gamescom 2020 çevrimiçi etkinliğinde yeni bir video yayınlandı. Gösterilen video oyunun hikayesine ve soğuk savaş temasına odaklanıyor. Oyun içi sinematiklerden oluşan video aynı zamanda oyunun grafiği ile ilgili detayları da içinde barındırıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War yeni fragmanı hikayeyi tanıtıyor

Call of Duty: Black Ops Cold War için yayınlanan yeni fragman hikayeye dair ayrıntıları içeriyor. Dün duyurusu yapılan oyun için Gamescom 2020 sırasında paylaşılan detaylar çok sağlam. Oyunun istihbarat kısmında gerçekleşen olaylarına küçük bir bakış attığımız fragmanda tanıdık yüzler görmek de mümkün. Hemen alt taraftan yeni yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Esnek Reklam Alanı
 

Fragmanın henüz başlarında bir detay dikkatimizi çekiyor. Oyunun gerçek oyunlardan etkilenerek geliştirildiğini belirten bir yazı hemen videonun başlarında gözüküyor. Woods, Hudson ve Mason gibi tanıdık yüzleri içeren fragmanda oynanışa dair görüntüler de yer almış. Oyunun içinden paylaşılan sinematikler gösteriyor ki Black Ops Cold War yeni nesil Call of Duty oyunlarının güçlü grafiklerini olimpiyat meşalesi gibi taşıyacak.

Arabalarla bir uçağın etrafında gerçekleştirdiğimiz epik aksiyonlar bulunduğu gibi fragmanda işin hikaye boyutuna değinen kısımlar da mevcut. İşin arkasında yatan istihbaratın derinliklerine inecek gibi görünen yeni oyun sadece aksiyonları ile değil, hikaye boyutunda da çok iddialı. Hikayenin dallanıp budaklanacağı ve oyunun birçok farklı sonu olacağı söyleniyor. Oyuncular ilerlerken kararlar alabilecek ve bu kararlar hem oyunlarının o an ilerlediği yönü hem de oyunun sonlarını etkileyecek. Bu, geçmiş Call of Duty oyunlarında göremediğimiz bir özellikti ve ilk kez yeni nesille birlikte gelecek olan Call of Duty: Black Ops Cold War ile birlikte gelecek.

VkLUjG

Treyarch ve Raven Software’in birlikte geliştirdiği yeni Call of Duty, 13 Kasım 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak. Dileyen oyuncular oyunu şimdi ön sipariş vererek açık betaya erken erişim kazanabilecekler. Oyunun standart sürümü PlayStation Store üzerinde 499TL fiyat etiketiyle satılırken yeni nesil konsollara geçiş için satılan Cross-Gen Bundle sürümü 569TL ve oyunun Seçkin Sürüm’ü 699TL fiyatıyla ön sipariş edilebilir.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle