Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Call of Duty Black Ops Cold War zombi modu geliyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Call of Duty Black Ops Cold War zombi modu geliyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Call of Duty Black Ops Cold War zombi modu geliyor
Call of Duty Black Ops Cold War zombi modu sonunda resmiyet kazandı. 30 Eylül 2020 tarihinde yapılacak etkinlikle yeni fragmanı da yayınlanacak.

Treyarch ve Activision sonunda uzun zamandır beklenen Call of Duty Black Ops Cold War zombi modunu gösteriyor. Bir etkinlik ve etkinlik sırasında gösterilecek fragman ile resmiyet kazanmış olacak. Multiplayer modunun tanıtıldığı etkinlikte gösterilmeyen zombi modu birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğratmıştı, bu haber ise aynı şiddetle sevindirdi.

Call of Duty Black Ops Cold War zombi modu fragmanı yolda

Activision Call of Duty Black Ops Cold War zombi modu için yeni etkinlik tarihini işaret ediyor. Büyük olasılıkla yeni bir fragman ya da oynanış videosuyla zombi modunun bir tanıtımı yapılacak. Call of Duty Black Ops oyunundan beri birçok oyuncu için zombi modu favori bir oyun modu olarak görülüyor. Girip biraz stres atmak ve yeteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız sizin için de böyle olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Esnek Reklam Alanı
 

Net olmayan şey, Treyarch’ın yeni zombi modu ile ilgili ne göstereceği. Az önce de bahsettiğim gibi belki sinematik bir fragman, belki de kooperatif bir oynanış videosuyla karşı karşıya kalabiliriz. Activision’un pazarlama kampanyası yeni oyun ve zombi modu için oyuncuları heyecanlandırıp sabırlarını test etmek üzere kurulmuş gibi görünüyor. Neyse ki yeni etkinlik çok uzakta değil. 30 Eylül 2020 tarihinde yapılacak etkinlik Call of Duty resmi YouTubehesabı üzerinde TSI 20:00’da gerçekleşecek.

atf8QV

Black Ops Cold War için bir zombi modunun duyurulması ve gösterilecek olması heyecan verici. Yazının başında da bahsettiğim gibi multiplayer tanıtımının yapıldığı yayında izleyen binlerce oyuncu ısrarla zombi modunu bekleyip dillendirirken ne yazık ki etkinlik boyunca gösterilmemişti. Şimdi zombi modunun resmiyet kazanıp fragmanının da geliyor olması oyuna karşı olan heyecanımızı arttırdı. Activision bu durumu şöyle özetliyor:

“Hikaye kampanyasına ek olarak, Black Ops Cold War yeni nesil multiplayer Black Ops deneyimine bir dizi Soğuk Savaş silahı, ekipmanı ve Zombies ile yepyeni bir ortak oyun deneyimi getirecek”

Gelecek olan zombi modu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle