Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Complexity jks ile sözleşme imzaladı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Complexity jks ile sözleşme imzaladı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Complexity jks ile sözleşme imzaladı

Complexity, açıklanmayan bir ücret karşılığında 100 Thieves’dan Justin “⁠jks⁠” Savage imzasını tamamladıklarını duyurdu. Avustralyalı yıldız, koronavirüs salgını nedeniyle Avrupa’da birkaç ay geçirdikten sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne dönmeye karar veren Owen “⁠oBo⁠” Schlatter’in ayrılışının yarattığı boşluğu dolduracak.

 

Esnek Reklam Alanı
 

Profesyonel kariyerinin ilk altı yılında Vox Eminor, Renegades ve 100 Thieves için oynadıktan sonra Avustralyalı olmayan bir takımda jks’in ilk görevi olacak. IEM New York’tan sonra Counter-Strike’tan çekilen organizasyonda sadece 11 ay geçirdi. 100 Thieves CS:GO’dan çekilme nedeni için küresel sağlık krizi sırasında sahnenin belirsizliğini öne sürdü.

jks CS:GO Settings, Gear, Config & Crosshair 2020

Complexity, oBo’nun ayrılmasından önce Eylül ayında dünya sıralamasında 5. sıraya yükseldikten sonra takımın daha büyük zirvelere çıkacağını umuyor. Avustralyalı, 2019’un en iyi 15. oyuncusu seçildi ve yıl sonu oyuncu sıralamasında yer alan ilk Avustralyalı olarak tarihe geçti.

Jks, “Doldurmam gereken oldukça büyük bir yerim var, ancak umarım Avrupa’ya gidip çocuklarla oynamaya başladığımda sorunsuz bir uyum süreci olur” dedi. “Onların [100 Thieves] ‘ın takımı kapatacaklarını öğrendiğimizde, bir nevi haberi aldım. Jason [Complexity’nin kurucusu] bana ulaştı, benimle çok ilgilendiğini söyledi ve her şey çok çabuk oldu. Ben ve arkadaşlarım yapmamız gereken şeyleri yaparsak oldukça iyi bir takım olacağımızı düşünüyorum. Bütün kupaları kazanmak benim bir numaralı hedefim. “

jks, Complexity’nin BLAST Premier Sonbahar Serisi ilk maçında Vitality ile karşılaşacağı 29 Ekim’de yeni takımı için ilk resmi oyununa çıkacak.Complexity yıl sonundan önce IEM Beijing-Haidian (6-22 Kasım) ve DreamHack Masters Winter (30 Kasım-6 Aralık) turnuvalarında da mücadele edecek.

Bu durumda Complexity’nin kadrosu;

Denmark Benjamin “⁠blameF⁠” Bremer

United States William “⁠RUSH⁠” Wierzba

Denmark Kristian “⁠k0nfig⁠” Wienecke

Bulgaria Valentin “⁠poizon⁠” Vasilev

Australia Justin “⁠jks⁠” Savage

 

United Kingdom Jamie “⁠keita⁠” Hall (koç)

United States Owen “⁠oBo⁠” Schlatter (yedek)

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle