Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Cyberpunk 2077 araç türleri yeni etkinlikte gösterildi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Cyberpunk 2077 araç türleri yeni etkinlikte gösterildi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Cyberpunk 2077 araç türleri yeni etkinlikte gösterildi

CD Projekt RED‘in artık sayılı günler kala oyuncuları sabırsızlandıran yeni RPG oyunu Cyberpunk 2077 araç türleri yeni Night City Wire etkinliğinde gösterildi. Araç sürüş mekanikleri ve türlerine göre sınıflandırılmış araçların her biri çok güzel gözüküyor. Belki de sadece oyuna fena şekilde yükseldiğim için böyle düşünüyorum, kim bilir.

Cyberpunk 2077 araç türleri: Hurdalar, lüks arabalar, kamyon ve tankerler, spor araçlar ve hiper arabalar!

Bugün bir yenisi daha gerçekleşen Night City Wire etkinliğinde oyundaki araç türleri ve bazı modelleri gösterildi. Günümüzü andıran bazı araçların yanı sıra Night City’nin sokaklarını toz duman edecek birçok farklı araç türü de oyunda yer alıyor. İsterseniz gelin önce videoyu izleyelim, sonra da detaylardan bahsedelim!

Esnek Reklam Alanı
 

Cyberpunk 2077 araç türleri olarak gerçekten zengin bir oyun olmuş diyebiliriz. Farklı sınıflardan farklı araçlar var ve hepsinin şahsına münhassır değişik özellikleri var. Bu da yine kararlar silsilesi yaşayacağımız bir oyunda “Hangi aracı kullansam acaba?” kararını almamızı sağlayacak. Ayrıca sürüş mekanikleri de başarılı gözüküyor ve her sınıftan araç özel ve farklı hissettiriyor.

Night City’nin “yürüyen ekonomik hurdaları”

TtaptP

Bu araçlardan fazlasını beklemeyin, ayağınızı yerden kesiyorsa sizin harcadığınız tüm paraya değer. Muhtemelen hepimizin başlangıç araçları olacak ekonomi sınıfı yürüyen hurdalardan daha az hurda görünen eski araçlara kadar yükselen modellere sahip.

Biraz daha lüks ve klas hissetmek isteyebiliriz diye düşünmüşler.

vikFTm

Daha klas ve ağır abi görünümlü bu araç sınıfı tamamen zengin işi görünüyor. Tasarımlarıyla klasik “lowrider” havası taşıyan bu araçlarla Night City’nin sokaklarında havanızı atmak ister miydiniz? Cebinizde paranız olması gerekecek.

Vurduğu zaman yıkıp geçecek bir şeyler mi arıyorsunuz?

ZVuh6j

Yaklaşın! Kamyonlar, tankerler ve durdurulamaz birçok araç. İşte sizin sınıfınız bu. “Ben kapıdan girmem, kapıyı kırar girerim” diyorsanız buyurun. CD Projekt RED sizi de düşünmüş.

Enginlere sığamıyorum, taşıyorum! Sizin için söylenmişse buyurun!

v20PL3

Cyberpunk 2077 araç türleri bunlarla sınırlı değil, spor araçlar size gücün ve hızın yaşattığı adrenalini vaat ediyor. Ancak oyundaki en hızlı ve çılgın araçlar bunlarla da sınırlı değil. Eğer gerçekten Night City’nin sahiplerinden biri olacak kadar zenginseniz dahası var…

Hiper Arabalar! 2077’nin yeni oyuncakları…

sBN1HF

İçinde bulunduğunuz 2077 yılının tüm teknolojik yeniliklerini taşıyan bu bebekler harika görünüyor. Oyunda alabileceğiniz en donanımlı araçlar olan hiper arabalar ile muhteşem bir deneyimin sizi beklediğini söylemeliyim.

Aynı zamanda etkinlik sırasında araç seslerinin nasıl kaydedildiğine dair bir fragman da yayınlandı. Gerçek araçlardan aldıkları sesler ve bu sesleri kaydederken yaşadıkları zorluklardan bahseden ekibin görüntüleri gerçek lüks ve spor arabalardan aldığı gözümüze çarpıyor. Geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077 Twitter hesabına Porsche Twitter hesabının yorum yazmasından anlamalıydık. Araba sesleri işte böyle kaydedildi:

Çıkmasına gün saydığımız CDPR’ın göz bebeği Cyberpunk 2077 19 Kasım 2020’de geliyor. Dilerseniz şimdi PC için Steam ya da Epic Games Store üzerinden 249,00 TL fiyatıyla, PS4 için de 459,00 TL fiyatıyla ön sipariş verebilirsiniz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle