Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Cyberpunk 2077 etkinliğinde yayınlanan yeni fragmanlar

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Cyberpunk 2077 etkinliğinde yayınlanan yeni fragmanlar
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Cyberpunk 2077 etkinliğinde yayınlanan yeni fragmanlar

CD Projekt RED tarafından geliştirilen ve merakla beklenen yeni RPG Cyberpunk 2077 için bugün yapılan etkinlikte yeni fragmanlar yayınlandı. Aynı zamanda etkinlik boyunca oyundaki arabalar, motorlar ve çeşitli vasıtalarla ilgili birçok yeni detay paylaşıldı ve bu araçların seslerinin nasıl kaydedildiğinden bahsettiler. Etkinliğin tamamını hemen alt taraftaki videodan seyredebilirsiniz, yayınlanan fragmanları da ayrı ayrı alt tarafta bulabilirsiniz.

Esnek Reklam Alanı
 

Cyberpunk 2077 için yayınlanan yeni fragmanlar

Yayınlanan ilk fragman oyundaki stillerden bahsediyor. Oyunda farklı tarzlara bürünebileceğinizi ve kendi tarzınızı belirleyebileceğinizi gösteriyorlar. Toplamda 4 farklı stil var ve hepsinin kendine has bir görüntüsü var, dilerseniz detayları hemen aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.

Karakterinizi ve arabalarınızı bu tarzlardan herhangi birine uygun olarak süsleyebiliyorsunuz. Her tarz farklı bir sınıfı yansıttığından karakterinizle ilgili yapacağınız seçimlerden ve oyun boyunca vereceğiniz kararlardan birinin tarzınızı belirlemek olduğunu söyleyebiliriz.

“The Diner” fragmanı

 

Cyberpunk 2077’nin büyüleyici dünyası Night City’de söz sahibi olmak ve şehri yönetmek mi istiyorsunuz? O zaman kendinizi geliştirmeye başlamalısınız. Vücut modifikasyonlarından bahsedilen kısa fragman ile özelleştirmenin çeşitliliklerine değinmişler. Ellerden gözlere kadar birçok alanda karakterimizin vücudunu şekillendirip geliştirebileceğiz gibi görünüyor. İşte bu! Night City gibi vücut modifikasyonunun takıntı haline geldiği bir şehirde et ve kemikten oluşma bir kolu kim ne yapsın!

Keanu Reeves ve Gard Hollinger’ın bulunduğu bir başka fragman da bugün etkinlik sırasında Cyberpunk 2077 Youtube hesabında yayınlandı. Burada oyuna motorsiklet eklenmesi fikrinden ve oyundaki motorlar için harcanan eforun kamera arkası görüntülerini bulabilirsiniz, onu da hemen alt tarafa bırakıyorum.

Aynı zamanda “Cosplay Yarışması Büyük Finali” de bu etkinlik sırasında yapıldı. Hayranların yaptığı cosplay çalışmalarına yer verildi ve aralarından bir tanesi yarışmanın en iyisi olarak seçildi. Birbirinden iyi yarışmacılar yaptıkları kostüm çalışmalarını gösterdi ve çok iyi kısa filmler gördük. Gerçekten cosplay’in bu kadar ileri gideceğini hayal bile edemezdik.

İnsanların kendi imkanlarıyla ve bazen dışarıdan da yardım alarak yaptıkları kostümler belki CD Projekt RED’i bile şaşırtmıştır. Özellikle birkaç tanesinin yaptığı kostümleri bugün büyük bütçeli film setlerinde bile göremediğimizi söylesem belki de yanılmış olmam. İzliyoruz efendim…

Ayrıca bugün oyundaki araç türlerinin de detayları paylaşıldı. Cyberpunk 2077 19 Kasım 2020’de çıkıyor.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle