Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Cyberpunk 2077 haritası sızdırıldı, Witcher 3’ten küçük olacak

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Cyberpunk 2077 haritası sızdırıldı, Witcher 3’ten küçük olacak
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Cyberpunk 2077 haritası sızdırıldı, Witcher 3’ten küçük olacak
Cyberpunk 2077 haritası sızdırıldı. Witcher 3’ün haritasından daha küçük ve daha yoğun olduğu gözümüze çarpıyor. “NightCity.rar” da diyebiliriz.

CD Projekt RED’in beklenen RPG’si Cyberpunk 2077 için yeni bir sızıntı haberimiz var. Merakla beklenen Cyberpunk 2077 haritası sızdırıldı. Bugün Twitter üzerinde bir kullanıcı haritayı paylaştı. Bazı oyuncular için üzücü, bazıları için ise sevindirici olabilecek görüntüler var.

Cyberpunk 2077 haritası daha küçük ama daha yoğun olacak

Night City için daha küçük ve daha yoğun olacağını söylemek mümkün. Kompleks ve dolu dolu bir şehir olmasına karşın Witcher 3’ün haritasından daha küçük olduğunu görüyoruz. Ancak şöyle de bir durum var ki harita sadece kuş bakışı şehrin boyutlarını gösteriyor. Bu da keşfedebileceğimiz ya da göreceğimiz gökdelenlerin kaç katlı olduğunu göstermiyor. Yani şehrin karmaşık bir yapıda olması aynı zamanda keşfedilebilecek çok fazla yanı olduğunu da gösteriyor. Farklı bölgelerin farklı atmosferleri olacağını yalnızca haritaya bakarak bile söyleyebiliriz.

Esnek Reklam Alanı
 

5JWmsm

CD Projekt RED’in daha önce de Cyberpunk 2077 haritası için yoğun ve dolu dolu olduğunu söylediğini biliyoruz. Night City’nin Witcher 3 haritasından daha küçük olması ve aynı zamanda oyunun Witcher 3’e nazaran daha kısa olacak olması aslında oyuncuların isteği doğrultusunda şekillendi. CDPR geçtiğimiz ay yaptığı bir açıklama ile “Witcher 3’ü oynayan oyuncuların bir kısmı oyunu bitirememişti” diyerek Cyberpunk 2077’nin hikayesinin daha kısa olacağını bildirmişti. Ancak bildiğiniz gibi Witcher 3 uzun seyahatlerle bir görevden diğerine gittiğimiz bir oyundu, Cyberpunk’ın bunun gibi olmasını bekleyemeyiz. Night City daha yoğun ve daha küçük bir şehir olacak. Ancak yine de zaman alan bir oyun olacağını eklemek gerekiyor.

Cyberpunk 2077 için yazdığımız ikinci ön inceleme Night City’nin detaylarına ve tarihine değiniyor. CD Projekt RED’in beklenen RPG’si 19 Kasım 2020 tarihinde çıkıyor. Steam ve Epic Games Store üzerinde ön sipariş fiyatı an itibariyle 249,00 TL. Bu tarz kapsamlı ve büyük bir oyun için çok olmasa da uygun bir fiyat olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim muadilleriyle karşılaştırdığımızda önümüzde inanılmaz rakamlar çıkabiliyor.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle