Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Cyberpunk 2077 için yeni görseller yayınlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Cyberpunk 2077 için yeni görseller yayınlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Cyberpunk 2077 için yeni görseller yayınlandı
Cyberpunk 2077 için yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Bu ekran görüntülerinde oyunun üç farklı noktasına dikkat çekilmiş.

Cyberpunk 2077 için yeni ekran görüntüleri ve videolar gelmeye devam ediyor. Çıkış tarihine yaklaşık bir aylık süre kalan oyun için CD Projekt Red tanıtımlara da hız verdi diyebiliriz. Yayınlanan yeni görsellerde ise üç farklı noktaya dikkat çekildiğini görüyoruz.

Cyberpunk 2077 için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Cyberpunk 2077 açık dünya dinamiklerinin yanı sıra silahlı çatışmaları ve yakın dövüş dinamiklerini içerisinde barındıracak bildiğiniz gibi. İşte yayınlanan görsellerde de bu noktalar üzerinde durulduğunu görüyoruz. Mermilerin havada uçuştuğu bir silahlı çatışma, kolumuzdaki implantları gösteren bir yakın dövüş dinamiği ve açık dünya oynanışına dikkat çeken bir manzara görseli oyunun bu yeni ekran görüntülerinde kendisine yer bulmuş. Bu açık dünyayı gösteren manzara görselinin North Oak bölgesinden alındığı da belirtilmiş.

Esnek Reklam Alanı
 

Cyberpunk 2077, ışın izleme ve NVidia’nın yeni teknolojisi DLSS 2.0 gibi dinamikleri de içerisinde barındıracak. Sadece DirectX 12 versiyonu çıkacak olan oyunun daha önce yayınlanan sistem gereksinimlerine buradan göz atabilirsiniz. Unutmadan bu hafta içerisinde, tam tarih vermek gerekirse Perşembe günü yeni bir Night City Wire etkinliği düzenlenecek. Bu yeni bölümde Cyberpunk2077 araçlarının görünümü, sesleri ve teknik özellikleriyle ilgili ayrıntılara yer verilecek.

qlXDUZ

1I1tdA

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle