Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Cyberpunk 2077 Sayesinde Gelen Keanu Reeves Figürleri

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Cyberpunk 2077 Sayesinde Gelen Keanu Reeves Figürleri
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Cyberpunk 2077 Sayesinde Gelen Keanu Reeves Figürleri

Cyberpunk 2077, CD Project Red firmasının yeni oyunu olarak duyurulduğunda oyun severler tarafından büyük ilgi gördü. CD Project Red firması daha önceden yapmış olduğu Witcher üçlemesi ile oldukça başarılı puanlar alarak oyun basını tarafından uzun bir süre konuşuldu.

Oyuncuların sempatisini kazanan CD Project Red firması aynı zamanda Witcher oyunlarını yayınladığı Steam platformu üzerinden oldukça büyük indirimler yaparak, oyuncuların sevgisini kazanmıştır. Toplamda 50 milyonu aşkın bir satış rakamı ile oldukça büyük bir topluluk oluşturmaya başaran Polonya asıllı firma, yeni oyunları ile birlikte oyuncuları heyecanlandırmaya devam etmektedir. Herhangi bir erteleme olmaz ise 19 Kasım 2020 tarihinde Cyberpunk 2077 oyuncularla buluşacak.

Esnek Reklam Alanı
 

Cyberpunk 2077 ve Keanu Reeves

Cyberpunk 2077 tanıtım filminin son saniyelerinde ekrana gelen Keanu Reeves, tanıtım gösterisini izleyenlerin şaşkına çevirmiştir. Tanıtım filminden sonra sahneye gelen Keanu oyunculara yeni Cyberpunk 2077 oyununu tanıtmıştır. Keanu Reeves karakterini de oyun içerisinde görülebilir olması oldukça ilgi uyandırmış ve basın mecraları ve oyuncular tarafından sıklıkla konuşularak uzun süre gündemde kalmıştır.

Cyberpunk 2077, after going gold, gets delayed another month | Ars Technica

Keanu Reeves bu projede yer aldığı için mutluluk duyduğunu belirtmiş ve bir karakter olarak oyun içerisinde olmanın ve Cyberpunk dünyasının bir parçası olabilmen oldukça keyif verdiğini verilen bir röportajda belirtmiştir. Avrupa’nın en değerli firmalarından biri olan CD Project Red bu hamlesi ile birlikte oyuncular tarafından olumlu yorum almıştır.

Keanu Reeves Figürleri

Oyun içerisinde bir karakter olarak karşımıza çıkacak olan Keanu, aynı zamanda figür olarak da satın alınabilir durumda olacak. Keanu Reeves oyun içerisinde Johnny Silverhand isimli bir karakteri canlandıracak. Yaklaşık 30 dolara satılacak olan bu figürler 22 farklı hareketli parça ile birlikte satışa sunulmaktadır.

7 inç boyutunda olan figür 30 dolar gibi bir fiyata satılırken, 40 dolarlık 12 inç boyutunda bir başka figür de satın alınabilir durumda oyun severler ile buluşacak. Figürlerin birinde elinde kahverengi bir şişe tutarak yansıtılmış bir Silverhand görürken diğer figürde ise elektrogitar ile durmakta olan bir Silverhand görülmekte. Ürünler oyunun çıkışı ile birlikte satışa çıkacaktır.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle