Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Cyberpunk 2077 yapım süreci tamamlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Cyberpunk 2077 yapım süreci tamamlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Cyberpunk 2077 yapım süreci tamamlandı
CD Projekt Red yaptığı açıklama ile çıkış tarihi için gün saydığımız Cyberpunk 2077’nin yapım sürecinin tamamlandığını duyurdu.

Avrupa’nın en değerli oyun firması seçilen CD Projekt Red beklenen haberi verdi ve Cyberpunk 2077‘nin yapım sürecinin tamamlandığını duyurdu. Oyunla ilgili son dönemde yeni görsel ve videolar paylaşmaya devam eden firma, Cyberpunk 2077‘nin Gold statüsüne ulaştığını Johnny Silverhand görseli ile duyurdu.

Cyberpunk 2077’nin yapım aşaması tamamlandı

Aslında bu duyuru ile ilk kez karşılaşmıyoruz. Firma daha önce yaptığı bir açıklamda da Cyberpunk 2077’nin yapım sürecini tamamladıklarını duyurmuş, sadece ufak pürüzleri halletmeye çalıştıklarını açıklamıştı. Bu tamamlanma sürecinin sonrasında ise Cyberpunk 2077’nin Kasım ayına ertelendiği haberi ile karşılaşmıştık. Bu sefer yapılan duyuruda ise oyunun Gold sürüme ulaştığı belirtilmiş. Yani Gold statüsü, kısacası bu durum iş artık yapım ekibinden çıkmış ve Cyberpunk 2077 basılmak üzere fabrika yolunu tutmuş anlamına geliyor.

Esnek Reklam Alanı
 

Yapımının tamamlanması ile birlikte geriye çıkış tarihini beklemek kaldı. Tabi oyun çıktıktan sonra firma son dokunuşlar ve oyunun hatalarını, optimizasyonunu dengelemek için güncellemeler çıkarmaya devam edecektir.

6i1Gqu

Cyberpunk 2077 hakkında

CD Projekt Red’in uzun süredir üzerinde çalıştığı Cyberpunk 2077, açık dünya oynanışının yanı sıra temasıyla da dikkat çeken bir yapım. PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilen oyun yeni nesil konsollar için de çıkacak.

Cyberpunk 2077; güç, ihtişam ve vücut modifikasyonuna takıntılı megalopolis Night City’de geçen bir açık dünya, aksiyon-macera hikayesidir. Ölümsüzlüğün anahtarı olan benzersiz implantın peşinden giden V adlı bir kanun kaçağı paralı asker olarak oynuyorsunuz. Karakterinizin siber donanımını, becerilerini ve oyun tarzını özelleştirebilir ve yaptığınız seçimlerin hikayeyi ve etrafınızdaki dünyayı şekillendirdiği büyük bir şehri keşfedebilirsiniz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle