Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Dirt 5 için Playgrounds modu tanıtıldı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Dirt 5 için Playgrounds modu tanıtıldı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Dirt 5 için Playgrounds modu tanıtıldı

Codemasters tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan yarış oyunu Dirt 5 için Playgrounds modu tanıtıldı. Yeni oyun modu oyuncuların kendine özel arenalar tasarlamasına, oluşturmasına, düzenlemesine ve yarışmasına olanak tanıyacak. Oyuncular Güney Afrika’da ki Cape Town stadyumundan Arizona çölüne kadar çeşitli alanlarda; rampalardan ateş çemberlerine kadar çok sayıda seçenekle kendi arenasını oluşturabilecek ve bu arenalara üç farklı mini oyun modundan birini ekleyebilecek. Olasılıklar sınırsız. Ayrıca mod içerisindeki Discover seçeneği önerilen ve en popüler arenaları bulmanızı sağlayacak.

PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek oyun 9 Ekim 2020 tarihinde yayınlanacak. Oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümleri bu yılın sonlarında, Google Stadia sürümü ise önümüzdeki senenin başılarında piyasaya çıkacak.

Esnek Reklam Alanı
 

aD8SjW

Yeni oyun modu ile kendi arenanızı tasarlayabileceksiniz

DIRT 5, kendinden önceki oyunlara ve serinin ruhuna saygı duyuyor fakat DIRT efsanesinde yeni çığır açıyor. Bu en cesur ve en iddialı DIRT oyunu. Yeni özellikler, yaratıcı yenilikler ve eşsiz bir bakış açısı, DIRT 5’in off-road yarışı, tarzı ve kültürü için bir merkez haline gelmesini sağlıyor. Burada sürekli öne çıkan anlarda rol oynayabilirsin.

Dünyada bir yolculuğa çık ve etkileyici, dinamik ortamlarda farklı 10 küresel konumdaki 70’in üzerinde eşsiz rotada yarış. New York’taki donuk East River’da yarışmak, Brezilya’da Kurtarıcı İsa heykelinin altında rakiplerini sollamak, Norveç’teki Kutup Işıklarında parlamak, rakipleri alt etmek, araziler ve sürekli değişen aşırı şartlar. Hepsi ve daha fazlası seni bekliyor.

PlayStation Store, Microsoft Store ve Steam mağazalarında ön siparişe açılan oyunun Standard sürümü PlayStation Store’da 299,00 TL, Microsoft Store’da 197,50 TL ve Steam mağazasında 92,00 TL fiyat etiketine sahip. Ancak oyunun Amplified sürümünü satın almak istiyorsanız PlayStation Store’da 409,00 TL, Microsoft Store’da 255,00 TL, Steam mağazasında ise 119,00 TL ödemelisiniz. Bu arada oyunun Amplified sürümünü ön sipariş veren kullanıcılar oyuna 13 Ekim’den itibaren erişim sağlayabilecek. 16 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One ve Steam aracılığıyla PC için çıkışını gerçekleştirecek oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümleri 2020’nin sonlarına doğru yayınlanacak.

Son olarak oyunun Playgrounds modu için yayınlanan tanıtım fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle