Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Doom Guy’ın gerçek ismi açıklandı: Doom Guy!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Doom Guy’ın gerçek ismi açıklandı: Doom Guy!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Doom Guy’ın gerçek ismi açıklandı: Doom Guy!

ZMsuGr

Doom oyunlarının baş kahramanının gerçek ismi sonunda belli oldu. Bir hayran Twitter’dan sorduğu bir soruyla olayı aydınlığa kavuşturdu. İsmi Doom Guy.

id Software’in kurucu ortağı John Romero, en sevilen FPS oyunlarından birinin gizemli sırrını nihayet çözdü. Hayranların uzun yıllardır merak ettiği gizemli Doom Guy‘ın gerçek adının… Doom Guy olduğu ortaya çıktı.

Esnek Reklam Alanı
 

Evet, Doom Guy’ın gerçek adı Doom Guy

Twitter üzerinden meraklı biri, hayranlarına sorular sormayı seven John Romero’ya doğrudan bir soru iletti. Yıllar boyunca karaktere verilen birçok isimden hangisinin doğru olduğunu teyit etmek amaçlı sorduğu sorunun yanıtını çok ilginç şekilde aldı. “Hala Doom Guy’ın adının B.J Blazkowicz, Flynn Taggart, John Kane veya ne olduğunu bilmek istiyorum” şeklinde sorduğu soruya Romero basitçe cevap verdi, “Doom Guy’ın adı Doom Guy“.

Doom Eternal’in yakında çıkacak olan DLC’si The Ancient Gods: Part One bağımsız bir oyun olarak satın alınabilecek. Bu yeni macerayı almakla ilgilenen ancak temel oyuna sahip olmayan -veya sahip olduğu halde hikayeyi henüz bitirmemiş olan- hayranların 20 Ekim 2020’de piyasaya sürüldüğünde aksiyona katılabilecekleri anlamında geliyor.

“Oyun boyunca kaç kişinin oynadığına baktığımızda büyük bir yüzdeye sahibiz -2016’dan daha yüksek- bu yüzden her zaman buna bakarsınız ve oyuncuların oyununuzda ne kadar ileri gittiğini görürsünüz” Doom Eternal yönetici yapımcı Marty Stratton açıklaması böyleydi. “DLC’nin olabildiğince çok insana ulaşmasını istediğimiz için bu çok önemli. Aslında DLC’yi satın almak ve oynamak için Doom Eternal’e sahip olmanıza bile gerek yok.”

Doom Eternal Hakkında

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan efsane Doom serisinin şimdilik son oyunudur. Şeytanlarla savaştığınız her anı ayrı bir aksiyon taşıyan ve “asla durmadan” bir şeyler öldürdüğünüz bir FPS oyunudur. Aynı zamanda insanların çok üstüne düşmediği ancak güzel bir hikayesi de vardır. Oyun ilk kez 2020 yılıunda PC, PS4, Stadia, Xbox One, Nintendo Switch için çıtkı ve PS5, Xbox Series X için de gelecek. Doom serisinin beşinci ana oyunudur ve kendisinden önce gelen Doom’un (2016) devamı niteliğindedir.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle