Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Elder Scrolls Online Cadılar Bayramı etkinliği başladı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Elder Scrolls Online Cadılar Bayramı etkinliği başladı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Elder Scrolls Online Cadılar Bayramı etkinliği başladı

The Elder Scrolls Online, bonus XP, dolu dolu Plunder Skull kutuları kazanabileceğiniz ve hatta karakterinizi ölümsüzler ordusunun bir üyesine dönüştürebileceğiniz bir Cadılar Bayramı etkinliğine ev sahipliği yapıyor. “The Witches Festival” 22 Ekim Perşembe günü ESO’ya geri dönüyor ve 3 Kasım Salı TSI 17:00’a kadar devam edecek. Ama partiye gelmeden önce bir kostüm bulmanız gerekiyor.

Elder Scrolls Online Cadılar Bayramı etkinliği dolu dolu geçiyor

Bahsi geçen kostümü almak için, Witchmother’s Whistle hatırasını almak için Crown Store’un Holiday bölümünden The Witchmother’s Bargain görevini almanız gerekiyor. Etkinlik süresi boyunca kullanırsanız iki saatlik %100 XP takviyesinin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca Witchmother’s Cauldron’u aldıktan sonra görevler kısmından ödül kostümünüzü alıp yeni bir zombi olabilirsiniz. İşte bu kadar.

Esnek Reklam Alanı
 

Artık zombi olduğunuza göre daha fazla zindana gidip daha fazla boss kesmek isteyeceksiniz. Çünkü karşılığında normal ganimetlerin üzerine Plunder Skulls kazanıyorsunuz. Plunder Skulls’un içinden Throwing Bones’un yepyeni parçaları, Hollowjack ve Dremora tarzı eşyalar, cadı temalı tarifler ve mobilyalar gibi her türlü sezon içi ödül çıkabiliyor. Cadılar Bayramı etkinliğinin baya bereketli geçtiğini söyleyebiliriz. Özellikle zindan tamamlamayı seven oyuncular için daha tatminkar ödüller dağıtılıyor. Bu sırada deneyim puanı bonusu da alacakları için hızlıca seviye atlayıp yeteneklerini geliştirebilecekler.

n4o7U8

Etkinlik boyunca her gün öldürdüğünüz ilk boss, size yeni ganimet çantaları gibi eşyalar karşılığında takas edebileceğiniz üç etkinlik bileti düşüerecek. Bu ganimet çantalarını açtığınızda daha önce hiç sahip olmadığınız ve muhtemelen önceki Cadılar Bayramı etkinliğinden kalma eşyalara sahip olacaksınız.

TESO Hakkında

The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunu. Elder Scrolls evreninde ve oyunlarında gördüğünüz haritaların ve ortamın tamamen devasa çok oyunculu bir oyuna dönüşmüş hali diyebiliriz. Bir aralar ismi “Skyrim Online” diye anılsa da hiçbir zaman o isme sahip olmadı. Daha önce The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited gibi bir isme sahipti ve Steam’e gelmeden önce aylık abonelik ile üye olunabiliyordu. Şimdi ise tek fiyat ödeyerek oyuna sahip olabilirsiniz, baştan uyaralım indirme boyutu çok büyük.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle