Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (15 Ekim)

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (15 Ekim)
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (15 Ekim)

Son zamanlarda verdiği ücretsiz oyunlar ile dikkatleri üzerine çeken Epic Games Store 15 Ekim – 22 Ekim tarihleri arasında vereceği ücretsiz oyunları açıkladı. Peki Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu hangisi olacak?

Epic Games her hafta birbirinden farklı ve birbirinden yeni oyunlarla oyuncuların karşısına çıkıyor. Bu sayede kullanıcıları bünyesinde tutmayı hedefleyen şirket, bu konuda oldukça başarılı sayılabilir.

Esnek Reklam Alanı
 

Nitekim şirket, 08 Ekim – 15 Ekim tarihleri arasında ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam oyunlarını ücretsiz olarak dağıtacağını duyurmuştu. Eğer bu oyunları henüz kütüphanenize eklemediyseniz, acele etmenizde fayda var.

Öte taraftan Epic Games’in 15 Ekim – 22 Ekim tarihleri arasında sunacağı yeni ücretsiz oyunlar da belli oldu.

BRHfk8

Yapılan açıklamalar dahilinde platform 15 Ekim ve 22 Ekim tarihleri arasında Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom: New Lands ile oyuncuların karşısına çıkacak. Söz konusu oyun 15 Ekim tarihinde saat 18:00 itibarıyla indirilebilir olacak ve 22 Ekim tarihinde saat 17:59’a kütüphaneye eklenebilecek.

Epic Games’e üye olanlar bu oyunları tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekler ve üyelikleri sürdüğü sürece kalıcı bir şekilde bu oyunların tümüne erişebilecekler.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.

Peki siz önümüzdeki günlerde dağıtılacak olan Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom: New Lands hakkında ne düşünüyorsunuz? Önümüzdeki haftanın oyunları sizi memnun etmeyi başardı mı ve bu oyunları kütüphanenize ekleyecek misiniz? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle