Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Fall Guys: Ultimate Knockout PlayStation Plus’ta rekor kırdı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Fall Guys: Ultimate Knockout PlayStation Plus’ta rekor kırdı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Fall Guys: Ultimate Knockout PlayStation Plus’ta rekor kırdı

Fall Guys: Ultimate Knockout önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. Mediatonic tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan yeni battle royale oyunu herkes tarafından çok sevilmişe benziyor.

Fall Guys Steam üzerinde 7 milyon adet sattı ve en çok indirilen PlayStation Plus oyunu oldu!

Mediatonic’in geliştirdiği küçük sevimli karakterler ile oynadığınız yeni battle royale oyunu çeşitli başarılara imza atıyor. Steam üzerinde toplam 7 milyon kopya satan oyun aynı zamanda PlayStation Plus’ta bu zamana kadar en çok indirilen oyun oldu.

Esnek Reklam Alanı
 

Çıktığı hafta içinde yoğunluk sebebiyle sunucularının çöktüğünü bildiğimiz yeni battle royale oyunu Fall Guys: Ultimate Knockout, bir başarıdan diğerine atlayarak ilerliyor. Bugün Devolver Digital paylaştığı bir Twitter gönderisi ile geliştirici Mediatonic’i kutlayarak istatistikleri paylaştı. Fall Guys Steam’de 7 milyon kişiye ulaşmayı başardı ve PlayStation Plus tarihinin en çok indirilen oyunu oldu.

atfXgM

Devolver Digital’in paylaştığı Twitter gönderisindeki açıklama şu şekildeydi: ” Arkadaşlarımız @Mediatonic’e tebrikler. @FallGuysGame Steam’de 7 milyon birimi geçiyor ve tüm zamanların en çok indirilen PlayStation Plus oyunu! Harika bir grup insandan inanılmaz başarı!”

Fall Guys: Ultimate Knockout Hakkında

Staem üzerinde “Fall Guys: Ultimate Knockout bir galip kalana kadar kaos dolu turlarda rekabetçi yarışmacıları bir araya getiriyor! Tuhaf engellerle savaşın, asi rakiplerin arasından sıyrılın ve fizik kanunlarının üstesinden gelin. Saygınlığınızı kapıda bırakın ve tacı talep etme arayışınızda komik bir başarısızlığa hazırlanın!” açıklamasıyla geliştiriciler oyunu böyle tarif ediyor.

Henüz dumanı üstünde tüten, 4 Ağustos’ta yayınlanan oyun için ayrıca birçok farklı haberde çıkıyor. Önce Konami’nin oyunda bir Snake kostümü istemesiyle başlayan özel kostüm furyası sonunda bağış toplanan bir etkinliğe dönüştü. Engeli olan oyuncuların oyun oynamak için hiçbir engelinin olmadığını göstermek için toplanan Special Effect isimli hayır kurumuna bağışlar toplanarak özel kostümler talep ediliyor. Bu bağışlarda ise başta ünlü yayıncı Ninja bulunuyor. Oyuna resmi olarak eklenen kostümlerle beraber bağışçıların da özel kostümleri yavaş yavaş eklenecek.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle