Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Football Manager 2021, PS4 ve PS5’e gelmeyecek

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Football Manager 2021, PS4 ve PS5’e gelmeyecek
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Football Manager 2021, PS4 ve PS5’e gelmeyecek
Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanacak Football Manager 2021’in PS4 ve PS5’e gelmeyeceği belirtildi.

Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanacak spor oyunu Football Manager 2021 dün Xbox Series, Xbox One ve PC platformları için duyurulmuştu. Bugün de geliştirici ekip tarafından yapılan bir açıklamada oyunun PlayStation 4 ve PlayStation 5’e gelmeyeceği belirtildi.

Sony’nin Sports Interactive’e geliştirme kiti göndermediğini söyleyen stüdyodan Miles Jacobson konuyla ilgili “Bir geliştirme kiti almak için de platform sahibinin oyunu platformda istemesi gerekiyor. Sony ile bu konuda konuştuk ve elimizde geliştirme kitleri yok dediler. Ardından Microsoft ile konuştuk ve onlar bize hemen gönderdiler. Piyasada sınırlı sayıda geliştirme kiti var. Bu nedenle platform sahipleri platformlarında görmek istedikleri oyunlara daha öncelik veriyorlar.” ifadelerinde bulundu. Football Manager, daha önce PS Vita’da FM Classic 2014 oyunu ile karşımıza çıkmıştı.

Esnek Reklam Alanı
 

vwLMrj

Football Manager 2021, PS4 ve PS5’e gelmeyecek

Football Manager 2021 ile dünyanın en iyi futbol takımlarının başına geçerek ve kendi tarzınızla oynayarak gerçek bir menajer olmaya en yakın hissi yaşayabilirsiniz. Oyun, profesyonel futbol dünyası, kendi futbol hikayenizi oluşturmanız ve hayallerinizi gerçekleştirmeniz için tüm menajerlik gücüyle ve araçlarla sizi desteklemek adına dikkatlice modellendi ve yeniden oluşturuldu. Oyunda istediğiniz oyuncuları satın alabilir ve tercih ettiğiniz taktikleri ayarlayabilirsiniz. Arzu ettiğiniz kupaları kaldırın. Kulüp sizin, kontrol sizin.

Oyun ilk olarak 24 Kasım’da Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC için piyasaya çıkacak. Oyun Xbox konsollarına Aralık ayında çapraz kayıt özelliğiyle birlikte gelecek. Steam’de %10 indirimle 224,10 TL’den ön siparişe açılan oyun, Epic Games Store’da ise %10 indirimle 197,10 TL fiyat etiketine sahip. Son olarak oyunun yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Ayrıca kimler bu oyunu merakla bekliyor? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle