Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

For Honor, Playstation 5 ve Xbox Series X için geliyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 For Honor, Playstation 5 ve Xbox Series X için geliyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor For Honor, Playstation 5 ve Xbox Series X için geliyor

s369xb

Ubisoft’un desteklemeye devam ettiği oyunu For Honor, yenilenmiş grafikleri ile birlikte yeni nesil konsollara da geliyor.

Ubisoft yaptığı açıklama ile For Honor için yeni nesil planlarını paylaştı. Yapılan bu açıklamaya göre firmanın uzun süredir içerikler ile beslemeye devam ettiği oyunu yenilenmiş grafikleri ile birlikte Playstation 5Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarına uyarlanacak.

Esnek Reklam Alanı
 

For Honor yeni nesil konsollara geliyor

İlk olarak 2017 yılında çıkan For Honor zamanla kullanıcı sayısını kaybetmeye devam etse de Ubisoft tarafından desteklenmeye ve yeni içerikler ile karşımıza çıkmaya da devam etti. Yeni nesil sürümü ile birlikte firma aslında oyuna olan desteklerinin devam edeceğini de göstermiş oldu diyebiliriz. Oyunun bu yeni nesil sürümü beklenildiği gibi bazı grafiksel gelişmelere de sahip olacak. Su yansımaları, uzak alanlardaki detaylandırma, geliştirilmiş gölgelendirme çözünürlüğü ve doku filtresindeki artış gibi güncellemelere sahip olan yeni nesil sürümü için çözünürlük bilgileri de paylaşılmış.

Buna göre Playstation 5 ve Xbox Series X konsollarında 4K çözünürlükte çalışacak olan For Honor, Xbox Series S konsolunda ise 1080P çözünürlüğe sahip olacak. Tabi oyunu daha önce Playstation 4 ve Xbox One X konsollarında oynadıysanız profil bilgileriniz, tüm satın almalarınız ve eşyalarınız otomatik olarak oyunun yeni nesil sürümüne aktarılacak. Aralık ayında yeni sezonu ile birlikte yeni nesil konsollara gelecek olan For Honor aynı zamanda 60 FPS yenileme hızında çalışacak.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle