Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Fortnite’ta bir dahaki konseri J Balvin verecek!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Fortnite’ta bir dahaki konseri J Balvin verecek!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Fortnite’ta bir dahaki konseri J Balvin verecek!

Biliyorsunuz Fortnite oyunda ünlü sanatçılarla iş birliği yapıp konser veriyor ya da film gösterimleri yapıyor. Sonuçta da oyunun içindeki bu etkinlikler milyonlarca kişinin dikkatini çekiyor Bu olayı devam ettirme gayretinde olan Fortnite, Cadılar Bayramı teması olarak J Balvin konserine yer verecek. Oyunseverleri ve J Balvin hayranlarını oyuna çekmek isteyen Fortnite konser tarihini de duyurdu.  Fortnite J Balvin konseri ile milyonlara seslenmeyi hedefliyor.

7I2N7n

Esnek Reklam Alanı
 

Fortnite J Balvin konseri ile bir kez daha rekor kırabilecek mi?

Epic Games yapımı olan Fortnite bir süredir mobil tarafta Apple ile ilgili sorunlar yaşamaktaydı. Bu günleri biraz olsun geride bırakan Epic Games, Fortnite’ın Party Royale modu için sevilen bir sanatçı olan J Balvin ile işbirliği yapıyor.

Bu konser, XR teknolojisini yani çapraz gerçeklik teknolojisini ilk kez kullanacak. J Balvin’in Afterlife Party parçasını sahnede seslendirecek. 31 Ekim’de 21.00 ET, Türkiye saati ile gece yarısı 4’te olacağı için 1 Kasım tarihine denk gelen konser, oyuncuların oyuna bağlılığını güçlendirmeyi amaçlıyor.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle