Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

G2 Esports ile AORUS, işbirliklerini tekrardan uzattı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 G2 Esports ile AORUS, işbirliklerini tekrardan uzattı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor G2 Esports ile AORUS, işbirliklerini tekrardan uzattı

2014 yılında Almanya’nın en büyük şehirlerinden biri olan Berlin’de kurulan G2 Esports, GIGABYTE firmasının oyun markası AORUS ile stratejik ortaklığını üst üste dördüncü kez uzattı. Bu işbirliği ile birlikte AORUS, 2021 yılına kadar G2 Esports’un Counter-Strike: Global Offensive takımı ile beraber çalışacak.

Yaptıkları iş ortaklığında dördüncü yıla giren iki firma işbirliğinin başlangıcından bu yana, popüler donanım şirketinin ürünlerinin geliştirme aşamasında büyük rol oynayan organizasyonun oyuncuları da dahil olmak üzere çeşitli yollarla birlikte çalıştı.

Esnek Reklam Alanı
 

G2 Esports CEO’su Carlos “ocelote” Rodriguez, bu işbirliğinin uzatılması hakkında “Profesyonel esporculuktan G2 Esports’un Ceo’luğuna kadar, donanım başarımın ayrılmaz bir parçası oldu. AORUS bize uygun fiyatlı, istikrarlı ve güvenilir bilgisayarlar sağladı ve 3 yıl boyunca başarılı bir şekilde çalıştıktan sonra, yeniden işbirliği yapmamız süregelen ortaklığımızın doğal bir ilerlemesidir.” dedi.

Esports Insider’ın belirttiğine göre G2 Esports BMW, paysafecard, Twitch, Aim Lab, Domino’s Germany, Secretlab, Mastercard, Pringles, nicecactus, AOC, Logitech ve Philips gibi 13 farklı dev şirket ile işbirliği yapıyor.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle