Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

GeForce Now sistemine 10 oyun daha eklendi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 GeForce Now sistemine 10 oyun daha eklendi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor GeForce Now sistemine 10 oyun daha eklendi

Npar9r

NVidia GeForce NOW kitaplığına bu hafta eklenen 10 oyun ile birlikte sistemde toplamda 650’den fazla oyunun yer aldığı belirtildi.

NVidia’nın bulut tabanlı oyun sistemi GeForce Now için yeni oyunlar gelmeye devam ediyor. Firma yaptığı açıklama ile sisteme 11 oyun daha eklendiğini duyurdu. Yapılan açıklama ve sisteme eklenen yeni oyunların listesi şu şekilde;

Esnek Reklam Alanı
 

GeForce Now oyun sayısı 650’yi geçti

GeForce NOW üyeleri piyasaya sürülen Hyper Scape 2.Sezon’u anında oynama fırsatını yakalıyor. Ubisoft’un fütürist battle royale oyununun 2. sezonunda Neo Arcadia’da savaşırken Hyper Scape’in arkasındaki gerçeğin ortaya çıkması için mücadele edilebilecek.

Güncelleme, bir rakibe çarptığı anda patlayan, yapışkan patlayıcı mermiler atan veya düşmanları hazırlıksız yakalamak için çevre yüzeylerine yapışan tam otomatik bir tüfek olan Atrax gibi yeni silahlar içeriyor. 2. sezon ayrıca yeni Hacks, Sonsuz Slayt etkinliği, yeni bir Oyuncu Sıralama Sistemi ve daha fazlasını da beraberinde getiriyor.

GeForce NOW üyeleri, indirme veya yükleme süresi olmadan, doğrudan uygulama üzerinden oyunları oynayabiliyor. Hyper Scape Sezon 2 tanıtım fragmanını linkten izlenebiliyor.

GeForce Now sistemine eklenen tüm oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

6kFxk8

En Yeni Güncellemede Apex Legends’e, Çapraz Oyun Desteği ve Daha Fazlası Ekleniyor

EA’nın Respawn Entertainment üzerinden ücretsiz oynanabilen rekabetçi nişancı oyunu Apex Legends, bugün yeni bir Aftermarket koleksiyonu ve çapraz oyun desteği için beta sürümünü güncelliyor. GeForce NOW üyeleri artık konsollarda oyunu arkadaşlarıyla birlikte oynayarak takımını güçlendirebilecek.

Yeni güncellemeyle aynı zamanda etkinliğe özel kozmetik eşyaları ve Kings Canyon’daki şehirlerin etrafına noktalı devasa bölgeler ekleyerek sağlığınızı ve kalkanlarınızı zamanla yenileyen ve her maçın dinamiğini değiştiren sınırlı süre geçerli olacak olan Flashpoint modu ekleniyor.

GeForce NOW üyelerinin favori oyunlarından olan Apex Legends’ı PC, Mac, SHIELD TV, Android cihazlar ve hatta Chromebook’larda oynayabiliyor.

GeForce NOW’da Oyuna Hazır

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine toplamda 10 oyun birden geliyor. Aynı zamanda NVIDIA, Epic Vault’ın her hafta yayınladığı muhteşem ücretsiz oyunları GeForce NOW’a getirmeye devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu ise Rising Storm 2: Vietnam.

GeForce NOW’daki En Yeni Oyunlar:

Assassin’s Creed Chronicles: Russia (Uplay)
Hotshot Racing
Rising Storm 2: Vietnam (Epic Games Store’da ücretsiz – 8-15 Ekim)
Starpoint Gemini Warlords
The Survivalists (Yeni oyun sürümü – 9 Ekim)
Tomb Raider I
Tomb Raider II
Vampyr (Epic Games Store)

Yeniden GeForce NOW’da Olan Oyunlar:

Subnautica (Steam)
Subnautica: Below Zero (Steam)

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle