Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Godfall sinematik fragmanı yayınlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Godfall sinematik fragmanı yayınlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Godfall sinematik fragmanı yayınlandı
Counterplay Games tarafından geliştirilen ve Gearbox Publishing tarafından yayınlanacak olan Godfall için sinematik fragman yayınlandı.

Counterplay Games tarafından geliştirilen ve Gearbox Publishing tarafından yayınlanacak olan Godfall için sinematik fragman yayınlandı. Yayınlanan sinematik fragmanda oyunun sahip olduğu üçüncü şahıs aksiyon savaş sistemine daha yakından bakıyoruz. Epik sahnelerin bolca yer aldığı videoda farklı açılardan saldıran birden çok savaşçıya karşı saldırı gerçekleştirmeyi mümkün kılan özel beceriler de gösteriliyor.

Ayrıca oyunun PlayStation 5 sürümü için fiyatlarda belli oldu. PlayStation Store üzerinden ön siparişe açılan oyunun Standart sürümü 69,99$, Digital Deluxe sürümü 89,99$, Ascended sürümü ise 99,99$ fiyat etiketine sahip. Buna ek olarak Godfall’u PlayStation Store üzerinden ön sipariş vererek satın alan kullanıcılar bir dizi güçlendirici eşyanın yanı sıra Silvermane Phoenix ve Greyhawk için Chrome Valorplate görünümleri, Zer0’ın Sword Longsword ve Typhon için Red Valorplate görünümünü içeren Godfall Başlangıç Paketi’ne ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilecek.

Esnek Reklam Alanı
 

13Jpot

Godfall, 12 Kasım’da PlayStation 5 için çıkacak

Godfall, cesur şövalyeler ve gizemli büyülerle dolu ışıltılı bir fantezi evreninde geçen yepyeni bir yeni nesil looter-slasher oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oynanışının temelinde üçüncü şahıs yakın dövüş savaşları bulunan bu fantastik aksiyon RPG’si ile ganimetler toplayacak, efsanevi zırh setleri kuşanacak ve gözünü kan bürümüş düşmanlarla savaşacaksınız. Zorlu meydan okumalara göğüs gereceğiniz ve karşınıza çıkan orduları bozguna uğratacağınız bu oyunda baş döndürücü ganimetler kazanabilirsiniz.

Standart Sürüm (PlayStation Store’da 69,99$)

• Eksiksiz temel oyun

Digital Deluxe Sürüm (PlayStation Store’da 89,99$)

• Eksiksiz temel oyun

• Godfall’ın 2021’de çıkacak ilk genişlemesine birinci gün erişim.

Ascended Sürüm (PlayStation Store’da 99,99$)

• Eksiksiz temel oyun

• Godfall’ın 2021’de çıkacak ilk genişlemesine birinci gün erişim.

• Aperion’u şık bir şekilde kurtarmanıza yardımcı olacak altın temalı dijital eşyalar: Silvermane, Phoenix ve Greyhawk için Gold Valorplate görünümleri, 5x Gold silah görünümü, Gold Shield görünümü, Gold Royal Banner görünümü, Benzersiz çok oyunculu lobi başlığı, Vertigo için Orange Valorplate görünümü

Godfall, 12 Kasım 2020 tarihinde PlayStation 5 için piyasaya çıkacak. Son olarak oyunun yayınlanan sinematik fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle