Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Godfall ve Devil May Cry 5 PS5 oynanış görüntüleri paylaşıldı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Godfall ve Devil May Cry 5 PS5 oynanış görüntüleri paylaşıldı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Godfall ve Devil May Cry 5 PS5 oynanış görüntüleri paylaşıldı
Godfall, Astro’s Playroom ve Devil May Cry 5 oyunlarının PS5 sistemi üzerinde çalışırken çekilen oynanış videoları yayınlandı. Godfall fena gözükmüyor.

Japon basını ve medya içerik üreticilerinin konsola ilk kez el atma şansı oldu. Öyle olunca birkaç oynanış videosu da YouTube üzerinde yayınlandı. PS5 ile çekilen ilk oyun görüntülerinden olan hemen alt tarafa bırakacağım videoda konsola önceden yüklenmiş olarak gelen Astro’s Playroom ve Gearbox Software’in yeni aksiyon RPG’si Godfall oyununu bulabilirsiniz.

Godfall PS5 üzerinde işte böyle çalışıyor

Nispeten kısa sayacağımız ilk videoyu hemen bu paragrafın altına iliştiriyorum. Bütün konsollara hazır halde yüklü gelen Astro’s Playroom ve Godfall PS5 sisteminde fena görünmüyor.

Esnek Reklam Alanı
 

Ardından hemen aşağıda Japon yayın Famitsu tarafından çekilmiş olan Astro’s Playroom görüntülerinden bazılarını görebilirsiniz. Famitsu videosu yalnızca Astro Bot Rescue Mission’u göstermekle kalmıyor, aynı zamanda PS5 kontrolcüsü DualSense‘i de iş başında gösteriyor.

Yine Famitsu tarafından kaydedilen biraz daha Godfall çekimi de yayınlandı. Oyunun görselleri ve manzaralar çarpıcı görünse de her şeyin biraz fazla cilalı ve parlak olduğunu söylemek de gerekiyor. Performans ise saniyede 60 kare ile pürüsüz diyebiliriz. Yeni nesil PlayStation’dan bundan aşağısını da bekleyemezdik zaten.

https://www.youtube.com/watch?v=pFqsldOKvBk

Son olarak, Godfall PS5 için çıkacak bir oyun olsa da mevcut sistemlerde de oynanabilen Devil May Cry 5‘in de kısa bir oynanış videosu var. SanninShow’dan alınan aşağıdaki videonun en sonunda, Nero’nun bir grup şeytani düşmanla savaştığını görebilirsiniz.

Bu üç oyun dışında gelen bilgiler de var. PlayStation 5’in oldukça sessiz olduğu bilgisi de deneyen oyuncular tarafından paylaşıldı. Konsolun aynı zamanda yaklaşık 664 GB kullanılabilir depolama alanına sahip olacağı söyleniyor. Bu da yeni oyunların boyutları göz önüne alınırsa harici depolama cihazlarına ihtiyaç olacağını gösteriyor.Devil May Cry 5 yeni sürümü ve Godfall, PS5’in ilk gününde yayınlanacak. Bu ABD için 12 Kasım ve Avrupa için 19 Kasım 2020 tarihlerini işaret ediyor. Henüz PlayStation 5 için Türkiye fiyatı resmi olarak duyurulmasa da, Xbox Series X için açıklanan fiyatın altında olacağını söylemek oldukça güç. Fiyatlar da böyle olunca insanın heyecanlanmak için bir motivasyonu kalmıyor.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle