Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

GTA 6 ile ilgili çıkan sızıntıların doğru olmadığı ortaya çıktı!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 GTA 6 ile ilgili çıkan sızıntıların doğru olmadığı ortaya çıktı!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor GTA 6 ile ilgili çıkan sızıntıların doğru olmadığı ortaya çıktı!

Oyuncular tarafından uzun bir süredir heyecanla beklenen GTA serisinin yeni oyununa ilişkin çokca iddia ortaya atılmıştı. Bir Reddit kullanıcısı GTA 6 sızıntıları ile ilgili iddiaların doğru olmadığını ortaya koyan açıklamalrda bulundu.

GTA 6 ile ilgili ortaya atılan iddiaların yanlış olduğu ortaya çıktı

Neredeyse her yıl GTA 6 için birçok kişi tarafından sızıntı diye nitelendirdiğimiz görseller çıkıyor. Birçoğu gerçekten uzak olsa da profesyonel olarak hazırlanmış bazı görseller oyuncular tarafından ilgi görüyor.
lSv6bv

Esnek Reklam Alanı
 

GTA 5’in yayınlanmasından bu yana yaklaşık 7 yıl geçti. GTA 5 sürükleyici bir oyun olsa da Grand Thef Auto hayranları yeni oyunun gelmesini sabırsız bir şekilde bekliyor.

Bazı kaynaklar 2018 yılında GTA 6 haritasının kısmen sızdırıldığı iddasını ortay atmıştı. Birkaç hafta önce yine gündeme gelen harita bazı oyuncuların kanıt bulmak için GTA 5’i tekrar incelemesini sağladı.

Striptiz kulübünde yer alan bazı kartpostalların sızdırılan harita ile uyumu oyuncuların dikkatini çekti. Reddit kullanıcısı henriquedematos, oyundaki kartpostalların hazır görsellerden oluştuğunu ve gelecek oyun ile bir alakası olmadığını açıklayan metin yayınladı.
oNgvC9

Fotoğrafların kaynağını bildiğini söyleyen henriquedematos, ” Kayalık ve teknenin yer aldığı kare bir stok fotoğraf sitesinde satılmakta. Tropik plaj manzarası ise 3D Studio Max ile yapılmış bir görsel. Bunların hiçbiri Rockstar tarafından yapılmadı, şirket oyun yapım aşamasındayken süreci hızlandırmak için hazır görseller satın alıyor. Bundan ötürü sızıntı olduğu iddia edilen görsellerin hiçbir değeri bulunmamakta. ” diye belirtti.

05S6tJ

Rockstar’ın GTA 6 projesi üzerinde aktif olarak çalışıp çalışmadığı hakkında hala bir bilgi bulunmuyor maalesef. Red Dead Redemption 2 gibi rekor kıran oyunların da geliştiricisi olan Rockstar, GTA 6 için fazla ilerleme kaydetmemiş olabilir.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle