Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

GTA: Vice City Remastered projesinden ekran görüntüleri geldi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 GTA: Vice City Remastered projesinden ekran görüntüleri geldi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor GTA: Vice City Remastered projesinden ekran görüntüleri geldi

FfZdDE

Oyunun hayranları tarafından GTA IV motoru kullanılarak geliştirilen GTA: Vice City Remastered projesi için yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

GTA: Vice City Remastered yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Rockstar Games imzasını taşıyan Grand Theft Auto sersinin en sevilen oyunlarından birisi de şüphesiz GTA: Vice City olmuştur. İlk olarak 2002 yılında çıkan GTA Vice City, aradan geçen bu kadar süreye rağmen hala oyuncuların favori yapımlarından biri olma özelliğini koruyor. Hal böyle olunca da oyunun hayranları Remastered projesi için bir süre önce kolları sıvamıştı. İşte bu sürümden yeni ekran görüntüleri de geldi.

Esnek Reklam Alanı
 

GTA: Vice City 2 projesinden ekran görüntüleri geldi

Oyunun hayranları tarafından yapılan bu Remastered projesinin adı GTA: Vice City 2 olarak belirlenmiş. Oyunu görsel olarak bir nebze yenileyen ve daha iyi kaplamalar sunan bu proje GTA IV grafik motoru olan Rage Engine kullanılarak geliştiriliyor. RevTeam isimli mod yapımcıları tarafından geliştirilen bu proje tabi ki resmi bir iş değil. ModDb sayfasında yer almasına karşın proje ile ilgili henüz Rockstar Games tarafından bir açıklama ya da engelleme gelmedi.

Bu yenilenmiş proje GTA: Vice City‘yi sadece görsel olarak değiştirecek. Yani mod ekibi grafikler dışında görev, silah ve oynanış dinamikleri gibi kısımlara dokunmamayı ve oyunu orjinal hali ile bırakmayı tercih etmiş. Yeri gelmişken geçtiğimiz aylarda Rockstar Games’in GTA Vice City Online alan adını satın aldığını da hatırlatalım. Firmanın yeni oyununda tekrardan Vice City sokaklarına dönme ihtimalimiz de bulunuyor. Bu yıl içerisinde yayınlanacak olan GTA: Vice City 2 projesine ait yayınlanan yeni görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz.
oDOMke
3WZ1iQ
Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle