Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İrfan Berk “Armut” Tükek’in yeni takımı belli olmak üzere!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 İrfan Berk “Armut” Tükek’in yeni takımı belli olmak üzere!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor İrfan Berk “Armut” Tükek’in yeni takımı belli olmak üzere!

Ülkemizin sevilen oyuncularından İrfan Berk “Armut” Tükek Avrupa yolcusu olmaya çok yakın! İlk olarak Türk espor haber organizasyonları Invade ve Esporin tarafından duyurulan MAD Lions transferi bugün ESPN tarafından da paylaşıldı!

Ön Eleme aşamasındaki düşük performansları ardından MAD, üst koridor Orome ve ormancı Shad0w ile yollarını ayırmayı düşünüyor. Bu ayrılıklar ardından MAD ilk olarak gözlerini haritanın üst tarafına çeviriyor. Temsilcimiz Papara SuperMassive tarafından turnuvadan elenen MAD, üst koridor için Armut ile anlaşmaya çok yakın. Shad0w’dan boşalan orman rolünü de 2021 sezonu için Movistar Riders‘ta forma giyen Javier “Elyoya” Prades ile doldurmak istiyor!

Esnek Reklam Alanı
 

Esporin’in haberine göre Armut, MAD ile anlaşmaya sadece bir adım uzakta. Bu transferin gerçekleşmesi halinde takımın 2021 için ilk transferi temsilcimiz Armut olacak! Başarılı üst koridor, Ön Eleme aşamasında VFŞL‘den farklı olarak agresif şampiyonlara yönelmiş ve bu şampiyonlarla beklenenden iyi performans sergilemişti. Grup aşamasında özellikle MAD’e karşı kazanmamızda KaKaO ile birlikte büyük paya sahipti. Wukong oyunlarıyla akıllara kazınan üst koridor, global anlamda birçok takımın ilgisini çekmeyi başardı.

Eğer bu transfer gerçekleşirse büyük bölgelere toplamda üç oyuncu göndermiş olacağız. LEC‘ye gönderdiğimiz ilk oyuncu olacak. Her ne kadar çoğu takım yabancı haklarını Uzak Doğu‘dan yana kullansa da bir süredir Wildcard bölgelerine yatırım yapan takımların daha başarılı olduğunu görüyoruz.

Ligimizin başarılı üst koridor oyuncusu Armut’u şimdiden tebrik ediyor ve gelecek sezon oynayacağı maçlarda başarılar diliyoruz!

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle