Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kingdom Come uyarlaması geliştirilme aşamasında

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kingdom Come uyarlaması geliştirilme aşamasında
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Kingdom Come uyarlaması geliştirilme aşamasında

Warhouse Studios tarafından geliştirilen Orta Çağ RPG oyunu olan Kingdom Come: Deliverance için yakın zamanda bir canlı aksiyon uyarlaması üzerinde çalışıldığı duyurulmuştu. Stüdyo daha önce Yakuza’nın da canlı aksiyon filmini üstlenen Wild Sheep ile projede ortak çalışma yürütüyor.

 

Esnek Reklam Alanı
 

Kingdom Come: Deliverance için canlı aksiyon uyarlaması geliyor

Variety’nin haberine göre yapımın film mi yoksa dizi mi olacağı henüz belli değil. Stüdyo tarafından uyarlama için yazar ve yönetmen arayışları için hummalı bir çalışma olduğu da gelen bilgiler arasında. Netflix eski yöneticisi ve aynı zamanda Wild Sheep’in kurucularından olan Erick Barmack, yapımı The Witcher’la karşılaştırarak “Yerel olarak alakalı, ancak yapımcıların aradığı popülerliğe sahip değil. Ama yine de ABD dışındaki gördüğü ilgi de bir o kadar şaşırtıcı” diyerek yapımın potansiyeli hakkında ümit olduğunu belirtti.

HD2qID

Özellikle tarihi dizi ve filmlerin hem oyunlardan hem de kitaplardan örnek alınarak çekildiği günümüzde, atılan bu adım modaya ayak uydurmak olarak da görülebilir.

Oyun, henüz Resident Evil, Monster Hunter ya da The Witcher kadar popülerliğe erişememiş durumda. Ancak yine de yapım için düşünülen proje, tanıtımı için çok büyük bir atılım olabilir gibi duruyor. Henry isimli bir demircinin oğlunu canlandırdığınız oyunda, şövalyelik yolcuğunda karakterimize eşlik edebilirken, yaptığımız seçimler ve görevler aracılığıyla hikayemizi şekillendirebiliyoruz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle