Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Korku türündeki The Medium için çıkış tarihi açıklandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Korku türündeki The Medium için çıkış tarihi açıklandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Korku türündeki The Medium için çıkış tarihi açıklandı

iRc8hl

Grafikleri, konusu ve tabi ki oynanış tarzı ile dikkatleri üzerine çeken korku oyunu The Medium için çıkış tarihi verildi.

İlk olarak Xbox Series X oyunlarını gösterdiği sunumda duyurulan ve sonrasında PC platformuna da geleceğini öğrendiğimiz The Medium için çıkış tarihi duyurusu geldi. Oyunun yayınlanan yeni videosu ile birlikte çıkış tarihinin 10 Aralık 2020 olacağı da açıklandı.

Esnek Reklam Alanı
 

Gerilim ve korku türündeki The Medium, 10 Aralık’ta çıkacak

Aşağıdaki oynatıcıdan yeni videosuna göz atabileceğiniz The Medium, daha önce Blair Witch projesi ile karşımıza çıkan Bloober Team ekibi tarafından geliştiriliyor. Boyutlar arası dolaşacağımız ve iki dünya üzerine kurulu olan hikayesiyle dikkat çeken oyun, oynanış dinamiklerine de bu öğeyi yansıtacak. Anlık olarak iki farklı boyutta ilerleyecek ve önümüze çıkan bulmacaları da bu dinamiği kullanarak geçmeye çalışacağız. Yeni nesil korku oyunu olarak adlandırılan ve içerisinde psikolojik gerilim öğelerini de barındıran The Medium‘da Marianne isimli bir karakterin hikayesine tanıklık edeceğiz.

Dendisi bir medyum olan Marianne, bir çocuğun cinayetine dair gördüğü olayların peşine düşecek. Cevapları bulmak için terk edilmiş bir otele giden karakterin hikayesinin anlatılacağı The Medium‘da oldukça önemli bir isim de yer alıyor. Daha önce Silent Hill oyunlarının müziklerine de imza atan Akira Yamaoka, Arkadiusz Reikowski ile birlikte oyunun müziklerine de imza atacak.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle