Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Little Nightmares II’nin Cadılar Bayramı fragmanı paylaşıldı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Little Nightmares II’nin Cadılar Bayramı fragmanı paylaşıldı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Little Nightmares II’nin Cadılar Bayramı fragmanı paylaşıldı

Tarsier Studios’un geliştirdiği ve Bandai Namco aracılığıyla yayına girecek olan platform korku oyunu Little Nightmares II‘nin Cadılar Bayramı fragmanı paylaşıldı. Paylaşılan fragmana göz attığımızda oyunun geçeceği mekanlar ile birlikte karakterlerimizin bazı mekaniklerini de görebiliyoruz. Daha önce paylaşılmış olan oynanış videosundan da görüntülerin yer aldığı yeni fragman oldukça korkutucu görünmekte.

Buna ek olarak oyunun TV Edition sürümünün olacağı duyuruldu. Bu paket, iki ana karakterin figüründen ziyade oyunun SteelBook kutusunu, sanat kitabını, müzik albümünü ve çıkartma setini bulunduracak. 49,99€ fiyat etiketiyle Bandai Namco mağazasında ön siparişe açılmış olan oyunu satın almak istiyorsanız buradan ilgili sayfaya uğrayabilirsiniz.

Esnek Reklam Alanı
 

eSMMxn

Little Nightmares II, 11 Şubat 2021 tarihinde çıkış yapacak

Mahvolmuş ve bozulmuş bir dünyada sıkışan genç çocuk Mono’yu kontrol edeceğimiz bu korku temalı platform macera oyununda The Signal Tower’ın uğursuz sırlarını keşfedeceğiz. Yalnızca biz orijinal Little Nightmares’in yağmurluk giyen kahramanı Six’in hiçliğe kaybolmasına engel olabiliriz. Mono ve Six arasındaki ilişki arttıkça, ikilinin gizli ve karmaşık bulmacaları çözmek ve korkunç düşmanları alt etmek için bir dizi eşyayı kullanarak birlikte çalışmaları gerekecek.

İlgili fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle