Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Marvel’s Avengers’ın PS5 ve Xbox Series sürümleri ertelendi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Marvel’s Avengers’ın PS5 ve Xbox Series sürümleri ertelendi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Marvel’s Avengers’ın PS5 ve Xbox Series sürümleri ertelendi

Crystal Dynamics ile Eidos Montreal tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanacak olan aksiyon macera oyunu Marvel’s Avengers‘ın PlayStation 5 ve Xbox Series sürümleri önümüzdeki seneye ertelendi. Crystal Dynamics stüdyo başkanı Scot Amos tarafından hayranlara gönderilen bir mesajda geliştirici ekibin oyunu daha fazla elden geçirmesi, dengeleme ve oyun sonu deneyimini iyileştirmesi için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğu belirtildi.

Ayrıca bu ay içerisinde çıkması planlanan ücretsiz oynanabilir karakter Kate Bishop‘da ileri bir tarihe ertelendi. Yaşanan tüm bu gecikmelerle ilgili Amos “Performans ve kararlılığı iyileştirme, çok oyunculu mod, eşleştirme, ödüller ve oyun sonu içeriğine kadar üzerinde durulması gereken bazı noktalar üzerinde çalışmalara devam ediliyor.” ifadelerinde bulundu.

Esnek Reklam Alanı
 

w7a8yX

Marvel’s Avengers’ın PlayStation 5 ve Xbox Series sürümleri 2021’e ertelendi

Marvel’s Avengers, orijinal ve sinematik bir hikayeyi tek oyuncu ve iş birliği modlarında oynanışla birleştiren efsanevi bir üçüncü şahıs aksiyon macera oyunudur. En fazla dört çevrimiçi oyuncudan oluşan bir takım kurun, olağanüstü yeteneklerde ustalaşın, büyüyen Kahramanlar listesini özelleştirin ve Dünyayı giderek artan tehditlere karşı koruyun. Süper Kahramanlığın yasa dışı olduğu bir gelecekte genç Kamala Khan, AIM’yi durdurmak için Avengers’ı yeniden toplamak zorunda. Marvel’s Avengers, en iyi Avengers oyun deneyimi için yeni Kahramanlar ve süregelen bir şekilde aktarılan yeni anlatımıyla efsanevi yolculuğa devam ediyor.

PlayStation Store, Microsoft Store ve Steam mağazalarında satışa sunulan oyunun Standard sürümü PlayStation Store’da 489,00 TL, Microsoft Store’da 430,00 TL ve Steam mağazasında 289,00 TL fiyat etiketine sahip. Ancak oyunun Deluxe sürümünü satın almak istiyorsanız PlayStation Store’da 549,00 TL, Microsoft Store’da 550,00 TL, Steam mağazasında ise 388,00 TL ödemelisiniz.

Son olarak siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Kimler bu oyunu yeni nesilde oynamak için bekliyor? Yorumlarınızı alalım.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle