Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Medieval Dynasty için ekran görüntüleri yayınlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Medieval Dynasty için ekran görüntüleri yayınlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Medieval Dynasty için ekran görüntüleri yayınlandı
17 Eylül’de erken erişim süreci ile çıkan Medieval Dynasty oyununu için dikkat çeken yeni ekran görüntüleri paylaşıldı.

Medieval Dynasty için yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Geçtiğimiz Nisan ayında duyurulan ve görsel olrak dikkatleri üzerine toplayan oyun, ortaçağ atmosferini başarılı bir şekilde yansıtacağa benziyor. Geçtiğimiz günlerde erken erişim sürecine başlayan oyunun bu görüntülerinin nasıl bir sistemden alındığı da not düşülmüş.

Medieval Dynasty erken erişim sürümü 17 Eylül’de çıktı

Medieval Dynasty daha önce Airport Simulator 2019, Cattle and Crops ve Mad Games Tycon gibi oyunlara imza atan Toplitz Productions tarafından geliştiriliyor. Her ne kadar oyun görünüş itibari ile bir RPG oyunu gibi dursa da aslında odaklandığı farklı noktalar da bulunmakta. Çünkü etrafı araştıracağımız, avcılığa çıkacağımız oyunda kendi köyümüzü genişletip, liderlik vasıflarımızla da öne çıkmaya çalışacağız.

Esnek Reklam Alanı
 

Oyunun ekran görüntülerinin alındığı donanım ise oldukça güçlü. İşlemci olarak Intel i9 9900K seçilirken 16 GB’lik bir bellek görüyoruz. Ekran kartı olarak ise günümüzün en güçlü kartlarından biri olan RTX 2080Ti modeli kullanılmış. Belirtildiği gibi bu sistem oyunun ekran görüntülerinin hangi sistem ile alındığını gösteriyor. Sistem gereksinimlerinde minimum tarafta GTX 970 ve RX 480 modelleri bulunmakta.

LinJbD

2AiVzs

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle