Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2 içeriği duyuruldu: Rambo geliyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2 içeriği duyuruldu: Rambo geliyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2 içeriği duyuruldu: Rambo geliyor

o8kJAv

Mortal Kombat 11 için gelecek Kombat Pack 2 içeriği Rambo, Rain ve Mileena için doğrulandı. Yeni nesil konsollar için ücretsiz yükseltme de duyuruldu.

Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2 içeriği sonunda resmi olarak duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Rambo, Rain ve Mileena karakterleri oyuna ekleniyor. Oyuncuların tepkisini toplasa da Rambo da yeni Mortal Kombat 11 karakterlerinden biri olacak. Aynı zamanda yeni nesil konsollara geçiş ve nesiller/platformlar arası oyun için de yeni bilgiler paylaşıldı.

Esnek Reklam Alanı
 

Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2: Mileena, Rambo ve Rain kesinleşti

Netherrealm‘in sevilen dövüş oyunu serisi Mortal Kombat’ın son oyunu için yayınlanacak yeni genişleme paketi içeriği duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde Ed Boon’un Twitter üzerinde yayınladığı teaser’da Baraka’nın ordusundan bir Tarkatan’ın bir şeylerden kaçtığı göze çarpıyordu. Sahnenin Rambo filminden bir sahneyi çağrıştırması üzerine oyunun yeni karakteri belli olmuştu. Daha öncesinde yapılan veri madenciliği sonuçları da Mileena ve Rain karakterlerinin geleceğini gösteriyordu.

Her şey tam da böyle oldu. Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2 ile birlikte oyuna serinin eski karakterlerinden Mileena ve Rain eklenirken, konuk oyuncu olarak Rambo karşımıza çıkıyor. Yayınlanan yeni fragmandaki görünüşü ile etkileyici olsa da Mortal Kombat oyuncuları ateşli silah kullanan karakterlerden pek hoşlanmıyor. Bunun RoboCop‘un oyuna eklenmesiyle başlayan bir tatsızlık olduğunu söyleyebiliriz. Yeni karakter John Rambo ile konuk oyuncu sayısı yükselen Mortal Kombat 11 için genişlemeler gelmeye devam ediyor.

Kombat Pack 2, 17 Kasım 2020’de oyuncularla buluşuyor. Eğer Kombat Pack Ultimate sürümünü satın alırsanız iki Kombat Pack’e ve ayrıca Aftermath genişleme paketine de sahip olacaksınız. Ön siparişler 15 Ekim’de başlıyor.

Aynı zamanda Mortal Kombat 11 için PS4’ten PS5’e ücretsiz geçiş özelliği de duyuruldu. Yeni nesil konsollarda adam pataklamak isterseniz dinamik 4K çözünürlük ile geliştirilmiş görsellikte bunu yapabilirsiniz. Aynı zamanda düşük yükleme süreleri ve çarpraz platform/nesil desteği sağlanacak. PC, PS4 ve PS5 oyuncuları, Xbox One ve Xbox Series X oyuncularıyla mücadele edebilecek.

Kombat Pack 2 ile eklenen Rambo, Mileena ve Rain karakterlerini yeni nesilde denemek isterseniz arkadaşlarınızı PS4 ya da Xbox One’da terk etmek durumunda olmayacaksınız. Ancak yeni teknolojiyle hızlanan konsollar oyunun dengesini bozacak mı? Bunu zaman gösterecek. Sizler yeni Mortal Kombat karakterleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle