Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Mortal Kombat 11 Rambo, Mileena ve Rain duyurusu yakında gelebilir

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Mortal Kombat 11 Rambo, Mileena ve Rain duyurusu yakında gelebilir
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Mortal Kombat 11 Rambo, Mileena ve Rain duyurusu yakında gelebilir

OIfAbH

Mortal Kombat 11 için yayınlanan yeni teaser Rambo karakterinin geldiğine işaret ediyor. Hatta öyle ki Mileena ve Rain de yolda gözüküyor.

Bu hafta Mortal Kombat için duyurular yaklaşıyor. Hal böyle olunca oyuncular doğal olarak Rambo’nun potansiyel bir sonraki DLC karakteri olacağını düşünmeye başladılar. Kısa bir tanıtım fragmanı 8 Ekim Perşembe günü bir duyuru yapılacağını gösteriyor ve fragmanda gösterilenler oyuncular tarafından çok hızlı bir şekilde yorumlanmış durumda. Mortal Kombat 11 Rambo ile bir takım yeni DLC karakterlerini yakında duyurabilir.

Esnek Reklam Alanı
 

Mortal Kombat 11 Rambo, Rain ve Mileena karakterleriyle buluşacak

Yayınlanan teaser’da yoğun bir ormanda baş döndürücü bir kovalama sahnesindeki Tarkatan göze çarpıyor. Mortal Kombat 11 kreatif direktörü Ed Boon Twitter‘da “O Tarkatan’ı kim takip ediyor?” şeklinde soruyor. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki o Tarkatan’ın arkasından kim koşuyorsa, Mortal Kombat 11 oyuncu kadrosunun en yeni üyesi kendisi olacak. Kartal gözlü bir Twitter kullanıcısı yayınlanan fragmanı Rambo filminden bir sahneye benzettiğine de dikkat çekiyor.

İki videoyu aynı anda izlerken benzerlikleri inkar etmek zor. Her ikisi de benzer yakın bakış açılarından çekilmiş ve her iki sahnede de canavar, kovalayanın yaklaşıp yaklaşmadığını izlemek için hızlıca başını çeviriyor. Yakın tarihli bir datamine bilgisiyle birleştiğinde John Rambo‘nun Mortal Kombat 11’in oyuncu kadrosuna katılma yolunda olduğu kesin.

rHJMXp

Veriler ayrıca Mileena ve Rain’e referanslar da içeriyor, bu nedenle yeni DLC’nin üç yeni karakter içermesi olası. En son genişleme olan Aftermath’e kapsam açısından benzerse, DLC’nin birden fazla karakterin yanı sıra yeni hikaye içeriği içermesi de kesinlikle mantıklı olacaktır. Mortal Kombat 11 Rambo, Mileena ve Rain karakterlerinin gelmesi artık yeni gelen karakterlerden korkar olan oyuncuları heyecanlandıracaktır. Çünkü oyuna son eklenen RoboCop gibi karakterler ile Mortal Kombat oyuncuları, dengelerin bozulduğunu iddia ediyor.

Nedir bu dövüş oyunu?

Mortal Kombat 11  Netherrealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir dövüş oyunudur. Serinin on birinci ana oyunu olmakla beraber Mart 2019’da ilk kez piyasaya sürülmüştür. Geliştirilmesinde Unreal Engine 3 kullanılmış, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Stadia ve Microsoft Windows için yayınlanmıştır. Street Fighter, Tekken gibi büyük rakiplerin yanında köklü geçmişiyle adından her zaman söz ettirmeyi başarmıştır.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle