Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Mount and Blade II: Bannerlord ödüllü yarışması başladı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Mount and Blade II: Bannerlord ödüllü yarışması başladı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Mount and Blade II: Bannerlord ödüllü yarışması başladı
Taleworlds Mount and Blade 2: Bannerlord için üç farklı alanda yeni ödüllü bir yarışma başlatıyor. Ödüller oldukça cömert!

Taleworlds Entertainment tarafından geliştirilen Mount and Blade II: Bannerlord için ödüllü bir yarışma başladı. Taleworlds tarafından dün yayınlanan bir yazıyla içerik oluşturucuları ve mod geliştiricileri için rekabetin kapıları aralanıyor. Yarışmanın ayrıntılarını ve kurallarını haberin geri kalanında bulabilirsiniz.

Mount and Blade II: Bannerlord ödüllü yarışmaya herkes katılabilir

Taleworlds’ün Mount and Blade II: Bannerlord için yaptığı yarışmaya katılmak için bir yazılımcı, mod geliştiricisi olma şartı aranmıyor. Yarışma üç farklı klasmanda yapılacak ve her klasmanın kazananı ödüller alacak. Yarışma için içeriklerinizi 11 Aralık TSI 23:59’a kadar göndermeniz gerekiyor. Şimdi gelin detaylardan bahsedelim.

Esnek Reklam Alanı
 

Sahne Tasarımı Yarışması

Yarışmanın yapıldığı ilk klasman sahne tasarımı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz ay oyun için geliştirici kiti yayınlandı. Mod geliştiricileri için resmi olarak yayınlanan araçlar motora doğrudan erişim sağlıyor ve oyuna istedikleri değişiklikleri yapmalarına olanak tanıyor. Bu alanda Taleworlds mod geliştiricilerinden bir köy sahnesi tasarlamalarını istiyor. Oluşturacağınız projenin gerekliliklerini de bir SSS (Sık sorulan sorular) sayfası oluşturarak belirtmişler. Ona da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sahne tasarımı yarışmasının ödülleri şu şekilde:
Birinci – Intel’den bir Bannerlord Custom PC
2. Sıra – Intel® NUC 9 Extreme Kit
3. Sıra – Intel® Core ™ i7-8700K İşlemci

n378nD

2D Sanat Yarışması

Burada yarışmacılardan Mount and Blade II: Bannerlord için 2D bir sanat çalışması oluşturmaları isteniyor. Bu bir resim, elle çizilmiş eskiz veya dijital bir tasarım olabilir. Hepsini kabul edeceklerini söylüyorlar. Yine bu alanda da SSS sayfası oluşturulmuş. Merak ettikleriniz için buradan ulaşabilirsiniz.

2D Sanat Yarışması Ödülleri:
Birinci – Intel® NUC 9 Extreme Kiti
2. Sıra – Intel® Core ™ i7-8700K İşlemci
3. Sıra – Mount & Blade II Özel Razer Gigantus V2 Büyük Mouse Pad

Mount and Blade II: Bannerlord Ekran Görüntüsü Yarışması

Sahne tasarımı veya çizim size göre değilse, hala yarışmaya katılmak için bir şansınız var. Etkinliği açıklayan bir başlıkla birlikte paylaşacağınız ekran görüntülerinizle yarışmaya dahil olabileceksiniz. Bu yarışma için Taleworlds sizden “kendinizi biz savaş muhabiri olarak hayal etmenizi ve maceralarınızdan ikonik bir anı yakalamanızı” istiyor. SSS sayfası için buraya tıklayabilirsiniz. Yarışmayı kazanan 10 kişi Mount & Blade II Özel Razer Gigantus V2 Büyük Fare Matı kazanacak.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle