Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Outriders, 2021’e ertelendi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Outriders, 2021’e ertelendi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Outriders, 2021’e ertelendi

8edYKR

People Can Fly tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanacak TPS oyunu Outriders önümüzdeki seneye ertelendi.

People Can Fly tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanacak aksiyon oyun Outriders önümüzdeki seneye ertelendi. 2 Şubat 2021 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series S, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya çıkacak oyunu PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinden 499,00 TL, Steam mağazasından ise 289,00 TL fiyat etiketiyle ön sipariş verebilirsiniz. Ayrıca çapraz platform desteğine de sahip olan oyunu PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından satın alırsanız, oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series sürümlerine ücretsiz bir şekilde yükseltme yapabileceksiniz.

Esnek Reklam Alanı
 

pNhRgj

Outriders, 2 Şubat 2021 tarihinde piyasaya çıkacak

Geliştirici People Can Fly ve yayıncı Square Enix, üç oyuncuya kadar oynanabilen ve oyuncuların istedikleri an arkadaşlarını oyununa dahil edebileceği TPS türündeki RPG oyunu Outriders’ı 2 Şubat 2021 tarihine erteledi. Oyun özgün, karanlık ve tehlikeli bir bilimkurgu evreninde geçiyor. PlayStation Store, Xbox Store ve Steam mağazalarından oyunu ön sipariş ile satın alırsanız Hell’s Rangers erkek ve kadın eşya setlerine, 11 eşsiz silahtan oluşan Hell’s Rangers cephaneliğine ve Hell’s Rangers kamyon modları ve çıkartmalarına erişim sağlayabileceksiniz.

1-3 oyuncuyla oynanabilen, oyuncuların istedikleri an arkadaşlarının oyununa dahil olabileceği Outriders özgün, karanlık ve tehlikeli bir bilimkurgu evreninde geçiyor. İnsan nüfusu Enoch siperlerinde günden güne erirken, oyunda kendi Outrider’ını oluşturarak bu acımasız gezegenin tozunu arttıracaksınız. Zengin hikâye öğeleriyle can bulan gezegende gizemli bir sinyalin peşine takılarak First City’nin varoş, gecekondu mahallelerini ardında bırakacak; ormanları, dağları ve çölü aşacaksınız.

Son olarak oyunun yayınlanan duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle