Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Peter Parker’ın değişen yüzü hayal kırıklığı yarattı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Peter Parker’ın değişen yüzü hayal kırıklığı yarattı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Peter Parker’ın değişen yüzü hayal kırıklığı yarattı
Spider-Man için yayınlanan yeni tanıtım videosunda Peter Parker’ın yüzünün değiştirildiği görüyor. işte bu karar hayranların pek hoşuna gitmedi.

2018 yılında Playstation 4 için çıkan ve büyük beğeni toplayan Marvel’s Spider-Man oyununun Playstation 5 için çıkacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Yani Playstation 5 sahipleri oyuna bir ek hikaye sunacak olan Spider-Man: Miles Morales dışında ana oyunu da Playstation 5 üzerinden deneyim edebilecekler. Kayıt dosyalarını PS5 sürümüne aktaramayacağımız oyun ile ilgili, oyuncuların canını sıkan yeni bir detay daha ortaya çıktı.

Spider-Man oyununun PS5 sürümünden video geldi

Spider-Man oyununun Playstation 5 sürümüne ait bir video dün gece saatlerinde sızdırıldı. Bu sızıntı sonrası Sony hızlı davrandı ve videoyu resmi olarak da yayınladı. Bu videoda oyunu PS4 üzerinden bitirenlerin hatırlayacağı bir sahneye, Peter Parker’ın Doctor Octopus ile yaptığı bir konuşmaya yer verildiğini görüyoruz. Bu sahnede Spider-man PS5 sürümündeki Peter Parker’ın suratının değiştirildiğini görüyoruz. Bu değişiklik sonrasında oyunculardan gelen eleştirilere Insomniac Games’in ne cevap vereceği ise şimdiden merak konusu. Videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Esnek Reklam Alanı
 

Diğer taraftan oyunun PS5 sürümü ise adeta göz kamaştırıyor. Daha iyi FPS değeri ile birlikte performans modunda 60 FPS hedefi olduğu belirtilmiş. Yüklemelerin de daha hızlı olacağı oyunda PS5’in en önemli özelliklerinden biri olan 3D Audio desteği de bulunacak. Yine Haptic Feedback özelliği ile birlikte Ray Tracing desteği olacağı da belirtilmiş. Zaten yayınlanan ekran görüntülerinde yansımaların araçlarda ve bina yüzeylerinde net bir şekilde oluştuğunu görüyoruz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle