Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Playstation 5 oldukça sessiz çalışıyormuş

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Playstation 5 oldukça sessiz çalışıyormuş
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Playstation 5 oldukça sessiz çalışıyormuş
Çıkışına bir aydan fazla olmasına rağmen Playstation 5’i test eden kullanıcılar konsolun oldukça sessiz bir şekilde çalıştığını rapor etmeye başladı.

Playstation 5 gelen haberlere göre oldukça sessiz bir şekilde çalışıyormuş. Konsolu şimdiden test etme şansına erişen bazı kullanıcılar Playstation 5‘in gürültü seviyesi konusunda bilgi vermeye başladı. Bu bilgiler ise bir önceki nesilde baş ağrıtan gürültü olayının PS5 ile birlikte minimum seviyeye indirildiği yönünde.

Playstation 5 gürültü seviyesi hakkında ilk yorumlar gelmeye başladı

Playstation 4 bildiğiniz gibi özellikle iddialı oyunlarda oldukça gürültülü bir şekilde çalışıyor. Gerek normal versiyonu gerekse de PS4 Pro sürümü olsun God of War, The Last of Us Part II ya da Red Dead Redemption 2 gibi oyunlarda gürültü seviyesi ile sık sık gündeme gelmişti. hatta bu konuda Reddit, 9Gag gibi platformlarda uçak motoru benzetmesiyle de karşılaşmıştık. Playstation 5 ile ilgili yapılan testlerde ise bu durumun iyi yönde ilerlediği haberleri gelmeye başladı.

Esnek Reklam Alanı
 

Konsolu test eden Dengeki Online editörleri “Bizi şok eden unsurlardan birisi de konsol fanlarının ne kadar sessiz çalıştığı oldu. Birçok oyun severin bu konuyu merak ettiğine eminiz. Oldukça sessiz çalışıyor” ifadelerine yer vermiş. Dengeki dışında 4gamer ısı yayılımının dengeli olduğunu belirtirken, AV Watch sitesi ise yine gürültü konusunda Playstation 5‘i başarılı bulmuş.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle