Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı
  • Ana Sayfa
  • Genel
  • PlayStation 5 ön siparişleri başladı! İşte teslim edileceği tarih

PlayStation 5 ön siparişleri başladı! İşte teslim edileceği tarih

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 PlayStation 5 ön siparişleri başladı! İşte teslim edileceği tarih
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor PlayStation 5 ön siparişleri başladı! İşte teslim edileceği tarih

Son dönemde merakla beklenen teknolojik ürünlerden biri kesinlikle PlayStation 5. Ürünün özellikleri ve tavsiye edilen satış fiyatının açıklanmasından sonra ürünün ön siparişine ilişkin detaylar da ortaya çıktı. Hepsiburada bugün yeni PlayStation 5 modeli için ön sipariş sayfasını kullanıcıların erişimine açtı.

18 Kasım’da dağıtıma başlanıyor!

Hepsiburada bugün PlayStation 5’i ön siparişe açtığını belirtti. 8.299 TL’lik satış fiyatı ile kullanıcılarına ulaşacak yeni oyun konsolu için 36 aya kadar alışveriş kredisi seçeneği sunuluyor. Ürünü almak için kredi kartına başvuracak kişiler ise en fazla 6 taksit ile PlayStation 5’i alabiliyor. Ürünün aldıktan sonra size ulaşması için kısa bir süre daha beklemeniz gerekiyor. Çünkü yeni oyun konsolu 18 Kasım tarihinde dağıtıma çıkacak. Ürün şu anlık kutusundan bir adet yeni kontrolcü DualSense ve konsolu dik tutması için görevlendirilmiş aparat ile birlikte çıkmakta.

Esnek Reklam Alanı
 

3gIh8B

Hepsiburada yeni oyun konsolunu Sony Eurasia garantisi ile kullanıcılarıyla buluşturmakta bu bağlamda piyasada hızla yer alacak Avrupa modellerine kıyasla satış sonrası destek konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz anlamına geliyor.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle