Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

PlayStation 5’in SSD fiyatını sızdırdılar

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 PlayStation 5’in SSD fiyatını sızdırdılar
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor PlayStation 5’in SSD fiyatını sızdırdılar

PlayStation 5 ve Xbox Series X birkaç hafta sonra satışa çıkaca. Bundan ötürü çoğu teknoloji mağazası hazırlıklara başladı. Walmart’ın bir şubesinde PlayStation 5 SSD fiyatı ortaya çıktı.

PlayStation 5’in SSD fiyatı gündemde

Tüm dünyada heyecanla beklenmekte olan PlayStation 5 ve Xbox Series X ikilisiyle alakalı sızıntılar gelmeye devam ediyor. Teknoloji mağazaları ve perakende satış yapan siteler yeni konsollar için kontrolcü, aksesuar ve oyunları listelemeye başlıyor.

Esnek Reklam Alanı
 

PlayStation 5 için yapılan oyunların çok yer kaplayacağı ve işletim sisteminin de belli bir alan kaplayacağı düşünülünce harici bir SSD olmadan uzun süre kullanmak biraz zor olacağa benziyor. Daha çok yer isteyen oyuncuların 500 GB PlayStation SSD’si için 115 dolar ödemesi gerekecek.

omgyPX

Şu anda ne Sony ne de Wallmart bir açıklama yapmadı. Fakat 1TB Xbox Series X SSD’sinin 219 dolar olacağını düşünürsek sızdırılmış fiyatların doğru olma ihtimali yüksek.

Güncel oyunların çokca yer kapladığını düşünürsek 500 GB depolama alanının çabucak dolacağı kesin. Bu yüzden oyuncuların daha fazla para vererek 1TB veya üstü SSD seçeneklerini seçmesi yüksek bir ihtimal.

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle